visasverslas.lt | viskas.lt | agrozinios.lt | anonsas.lt | leisureguide.info | allconstructions.com [ Lithuania (LT), Latvia (LV, RU), Poland (PL), UK (EN), Germany (DE), Russia (RU) ]

Atsako specialistas
Eismo įvykis - ar kviesti policiją?

2014-03-14   Komentaras apie tai, kaip elgtis įvykus avarijai

Jei automobilis apgadintas stipriai, nors ir be....

Autoreviu_logo2_topAutoreviu_logo2_bottom
  Registruotis Prisijungti     Naujienų
prenumerata
Įdėk įmonę,
prekę
Reklama Susisiekite
su mumis

Menu:

 
 
Anekdotai

Benediktas Vanagas „Džiaugiamės, kad diena nesibaigė tragiškai“

Komentarai: 0   Peržiūros : 31

Benediktas Vanagas „Džiaugiamės, kad diena nesibaigė tragiškai“
Spausdinti 2014-01-14 09:25  

Lankytojų vertinimai 0.0 / Iš viso 0.0

Septintąją Dakaro dieną po poilsio dienos Dakaro dalyviams teko ilgas ir sunkus 546 kilometrų greičio ruožas. Šiame etape Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio tandemas susidūrė su naujais netikėtumais - važiuojant 140 kilometrų per valandą greičiu jiems atsilaisvino vairalazdė. Nepaisant to, „General Financing - Autopaslauga" ekipažas operatyviai pašalino gedimą bei finišavo trisdešimtas ir šiuo metu jis bendroje įskaitoje užima 55-ą vietą.

Septintojo greičio ruožo išvakarėse Saltos miesto apylinkėse kilo stipri liūtis. Pasak lenktynininko Benedikto Vanago, visi dalyviai tikėjosi greičio ruože rasti stipriai paplautus kelius.

„Vietiniai šnekėjo, kad dešimt mėnesių nėra buvę tokio didelio kritulių kiekio, bet mūsų startas buvo už 150 kilometrų, kitoje kalno pusėje. Ir nors ten irgi buvo lyta, bet ne taip stipriai. Startas vėlavo dėl nusileidusių debesų, nes dėl prasto matomumo negalėjo pakilti sraigtasparniai. Dakare sraigtasparniai užtikrina dalyvių saugumą ir jeigu jie negali skristi, tai automatiškai organizatoriai neleidžia startuoti lenktynėms", - dėl vėlavusio starto laiko pasakojo lenktynininkas.

Septintajame Dakaro etape dalyviams automobilių įskaitoje teko įveikti 546 greičio ruožo kilometrus. Lenktynininko Benedikto Vanago teigimu, kelias buvo ypatingai ilgas ir dirbti teko labai sunkiai. Nors „General Financing - Autopaslauga" komanda išsprendė kuro užvirimo problemas, tačiau trasoje susidūrė su kitomis.

„Turėjome vieną labai linksmą įvykį, nors tuo metu jis mums nepasirodė juokingas. Važiuojant 140 kilometrų per valandą greičiu, nuo vairo automobilio kolonėlės atsilaisvino vairalazdė. Tam tikru momentu pasijutau kaip vaikas prekybos centro vežimėlyje: nuo manęs jau niekas nebepriklausė. Laimei, sugebėjome sustoti pievoje pas karves, o ką tik buvome išvažiavę iš kalnų serpantinų. Remontui užtrukome apie 8-10 minučių. Praradome šiek tiek laiko, bet nedaug ir šiandien padarėme pakankamai sau suprantamą ir gerą rezultatą", - kalbėjo lenktynininkas Benediktas Vanagas.

Tuo tarpu „General Financing - Autopaslauga" technikai džiaugėsi, kad automobilis grįžo pakankamai tvarkingas ir šiandien jie galės pailsėti prieš laukiančią ilgą kitos dienos kelionę iš Argentinos į Čilę.

„Šios dienos greičio ruožas automobiliui buvo „draugiškas". Automobilis atvažiavo pakankamai tvarkingas. Turbūt tvarkingiausias iš visų kartų, kiek praeityje matėme, todėl darbų šiandien nėra tiek daug. Kadangi Benediktas šį kartą turėjo problemų su vairo sistema, tai šiąnakt patikrinsime visus jo komponentus ir turime užtikrinti, kad rytoj tai nepasikartotų. Taip pat šiandien planuojame anksčiau nueiti miegoti, nes rytoj laukia ilga kelionė. Teks 12 valandų vairuoti", - apie dienos darbus pasakojo „General Financing - Autopaslauga" komandos technikas Domas Zinkevičius.

Aštuntasis Dakaro etapas prasidės dalyvių 522 kilometrų kelione per Andus į Čilę. Po tokio ilgo pervažiavimo dalyvių lauks 302 kilometrų greičio ruožas. Jo startas pirmiesiems automobiliams numatytas 16:50 val. Lietuvos laiku.

Oficialus Dakaro puslapis www.dakar.com. Daugiau informacijos apie lenktynininką Benediktą Vanagą galima rasti oficialiame jo puslapyje www.benediktasvanagas.lt arba „Facebook" puslapio profilyje „Benediktas Vanagas". Rezultatus gyvai galima sekti dakaras.gf.lt puslapyje.

  

Lietuvių komanda Dakaras 2014 Dakaras 2014