visasverslas.lt | viskas.lt | agrozinios.lt | anonsas.lt | leisureguide.info | allconstructions.com [ Lithuania (LT), Latvia (LV, RU), Poland (PL), UK (EN), Germany (DE), Russia (RU) ]

Atsako specialistas
Eismo įvykis - ar kviesti policiją?

2014-03-14   Komentaras apie tai, kaip elgtis įvykus avarijai

Jei automobilis apgadintas stipriai, nors ir be....

Autoreviu_logo2_topAutoreviu_logo2_bottom
  Registruotis Prisijungti     Naujienų
prenumerata
Įdėk įmonę,
prekę
Reklama Susisiekite
su mumis

Menu:

 
 
Anekdotai

Abu Dabio maratone nugalėjo V.Vasiljevas ir P.Goncalves

Komentarai: 0   Peržiūros : 7

Abu Dabio maratone nugalėjo V.Vasiljevas ir P.Goncalves
Spausdinti 2014-04-10 14:23  

Lankytojų vertinimai 0.0 / Iš viso 0.0

„Abu Dhabi Desert Challenge" dykumų maratone pergalę šventė rusas V.Vasiljevas su „Mini". Motociklų klasėje dramatiškoje kovoje nugalėjo portugalas P. Goncalves su „Honda". Lietuvių ekipažas vėl sugedusį automobilį paliko dykumoje.

Automobilių klasėje didelių netikėtumų nenutiko ir lyderio poziciją išsaugojo beveik valandos persvarą sukaupęs V.Vasiljevas vairavęs vokiečių komandos ‚X-Raid" paruoštą „Mini" visureigį. Antroje vietoje džiaugsmingai finišavo lenkų lenktynininkas A.Malyšas su „Toyota Hilux" prototipu. Buvusiam šuolių su slidėmis sportininkui tai - pirmoji prizinė vieta pasaulio taurės čempionate. Trečioje vietoje liko čekas Miroslavas Zapletalas su savos konstrukcijos „Hummer" prototipu, prizinę vietą išplėšęs vos aštuonių sekundžių skirtumu. 

Motociklų klasėje vyko kur kas didesnė drama. Prieš paskutinį etapą „KTM" sportininkas M.Coma turėjo pusantros minutės persvarą prieš „Honda" atstovą P.Goncalves. Pastarasis šiemet jau nugalėjo pirmuosiuose dviejuose pasaulio taurės etapuose, tuo tapu Dakaro nugalėtojas M.Coma šiose varžybose triumfavo septynis kartus. Dramatiškoje dvikovoje portugalas paskutinę dieną sugebėjo aplenkti M.Coma beveik dviejų minučių skirtumu ir išplėšti netikėtą pergalę. 

„TAEM Group" ekipažas V.Žala ir S.Jurgelėnas varžybas pabaigė kopose - sportininkų visureigis ir vėl sugedo trasoje. Neapsikentę nuolatinių techninių problemų, lietuviai tiesiog paliko automobilį trasoje ir grįžo į Abu Dabį komandos palaikymo visureigiu. „Pirmą ir paskutinį kartą veliamės į tokią avantiūrą. Pasigedome rimto techninio palaikymo, automobilis nebuvo tinkamai paruoštas. Kita vertus, man tai buvo nebloga pažintis su dykumų maratonais. Galiu tik nulekti galvą prieš lenktynių lyderius - tai itin daug ištvermės ir susikaupimo reikalaujantis sportas. Esu tikras, kad dar sugrįšime," - neprarado optimizmo V.Žala. 

Lenktynių dalyviai įveikė 2006 kilometrų trasą. Maratono pradžioje organizatoriams įtampą sukėlė britų motociklininko Camerono Waugho žūtis, tačiau buvo nuspręsta varžybas tęsti. Viso varžybose startavo 113 dalyvių.