visasverslas.lt | viskas.lt | agrozinios.lt | anonsas.lt | leisureguide.info | allconstructions.com [ Lithuania (LT), Latvia (LV, RU), Poland (PL), UK (EN), Germany (DE), Russia (RU) ]

Atsako specialistas
Eismo įvykis - ar kviesti policiją?

2014-03-14   Komentaras apie tai, kaip elgtis įvykus avarijai

Jei automobilis apgadintas stipriai, nors ir be....

Autoreviu_logo2_topAutoreviu_logo2_bottom
  Registruotis Prisijungti     Naujienų
prenumerata
Įdėk įmonę,
prekę
Reklama Susisiekite
su mumis

Menu:

 
 
Anekdotai

Lietuviai ruošiasi Pasaulio ralio čempionatui

Komentarai: 0   Peržiūros : 28

Lietuviai ruošiasi Pasaulio ralio čempionatui
Spausdinti 2014-06-10 16:46  

Lankytojų vertinimai 0.0 / Iš viso 0.0

Vieni greičiausių Lietuvos ralio meistrų - Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas - intensyviai ruošiasi birželio pabaigoje Lenkijoje ir Lietuvoje vyksiančiam Pasaulio ralio čempionatui. Paskutinį birželio savaitgalį pirmą kartą istorijoje tokio lygio lenktynės vyks ir mūsų šalies keliais.

Lietuvą šiame pasaulio ralio čempionate atstovaus tik trys ekipažai iš 71 dalyvausiančio lenktynėse. Vytautas Švedas su Žilvinas Sakalauskas važiuos „Mitsubishi Lancer Evo X" automobiliu, kuris šiuo metu yra tobulinamas ir ruošiamas lenktynėms. Tuo tarpu kol kas Vytautas treniruojasi ir ruošiasi atsakingiausiam šio sezono startui su treniruotėms skirta technika.

„Jau penkis metus nedalyvavau pasaulio ralio čempionatuose, tačiau kai tik sužinojau, kad vienas iš etapų vyks ir Lietuvoje, iš karto nutariau būtinai jame dalyvauti" - pasakoja V. Švedas.

Vytautas yra dalyvavęs Pasaulio ralio čempionato etapuose Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje bei Lenkijoje. Paskutinį kartą Pasaulio ralio čempionato lenktynėse dalyvavo prieš penkerius metus taip pat Lenkijoje. Tada jis pasiekė puikų rezultatą - užėmė 15 vietą bendroje įskaitoje. Tai iki šiol geriausias nepriklausomoje Lietuvoje kada nors Pasaulio ralio čempionatuose pasiektas mūsų šalies sportininko rezultatas.

„Mes važiuojam parodyti sau ir pasauliui, kad Lietuva turi ne tik gerus krepšininkus," - sako Vytautas.

Lietuvoje vyksiantys greičio ruožai Vytautui bus pažįstami, nes jie, ar bent dalis jų, vyks tais pačiais keliais, kuriais driekėsi ir praėjusių metų rudenį vykusio Druskininkų ralio trasos. Tuo tarpu Lenkijoje, nors Vytautas ir yra nemažai lenktyniavęs šioje šalyje, trasos bus visiškai naujos. Kaip, beje, ir visiems kitiems sportininkams, mat Lenkijos ralio organizatoriai teigia, kad šiais metais parengė visiškai naujus ir nežinomus greičio ruožus.

V. Švedas daug treniruojasi Lietuvoje - lenktynininkas nori Pasaulio ralio čempionate būti puikios sportinės formos. Būtent dėl to Vytautas šį savaitgalį dalyvaus dar ir lenktynėse Estijoje.

Vytautas Švedas šiuo metu treniruojasi ir lenktynėms ruošiasi senuoju savo automobiliu, kuriuo važiavo ankstesniais metais ir kuris padėjo jam pelnyti ne vieną pergalę.

Šį savaitgalį V. Švedas su Žilvinu Sakalausku tuo pačiu automobiliu vyks į Estiją, kur vyks šios šalies nacionalinio ralio čempionato etapas. Kartu tai bus ir Latvijos ralio čempionato etapas, o lietuvis šiais metais siekia laimėti Latvijos ralio čempiono titulą.

Kol kas iš trijų praėjusių Latvijos čempionato etapų Vytautas du kartus užėmė antrą vietą, todėl jo šansai laimėti  kaimyninės šalies čempiono titulą yra visai realūs.

 

Vaizdo siužetą apie Vytauto Švedo pasiruošimą Pasaulio ralio čempionatui rasite paspaudę šią nuorodą:

http://youtu.be/6tSxDji_HtA