visasverslas.lt | viskas.lt | agrozinios.lt | anonsas.lt | leisureguide.info | allconstructions.com [ Lithuania (LT), Latvia (LV, RU), Poland (PL), UK (EN), Germany (DE), Russia (RU) ]

Atsako specialistas
Eismo įvykis - ar kviesti policiją?

2014-03-14   Komentaras apie tai, kaip elgtis įvykus avarijai

Jei automobilis apgadintas stipriai, nors ir be....

Autoreviu_logo2_topAutoreviu_logo2_bottom
  Registruotis Prisijungti     Naujienų
prenumerata
Įdėk įmonę,
prekę
Reklama Susisiekite
su mumis

Menu:

 
 
Anekdotai

Lietuvos ralio meistrai nekantrauja sugrįžti į „300 Lakes Rally“ trasas

Komentarai: 0   Peržiūros : 113

Lietuvos ralio meistrai nekantrauja sugrįžti į „300 Lakes Rally“ trasas
Spausdinti 2015-07-03 14:23  

Lankytojų vertinimai 0.0 / Iš viso 0.0

Likus mėnesiui iki rugpjūčio 7-8 dienomis vyksiančio „300 ežerų ralio" būsimieji dalyviai jau skaičiuoja iki starto likusias dienas. Pajėgiausi Lietuvos bei kaimyninių šalių lenktynininkai demonstruoja ypatingas simpatijas šiam renginiui ir pripažįsta, kad unikalią atmosferą čia kaskart užtikrina į Zarasų apylinkes itin gausiai susirenkantys žiūrovai.

 

„300 ežerų ralis" - vienas iš tų, į kurį visada norisi grįžti. Ten mes važiuojame su didele šypsena ir dažniausiai grįžtame su ja. Drauge su aukštaičiais ir visais prie trasų susirenkančiais žiūrovais kuriame puikią šventę. Mes, kaip artistai, aktoriai, o jie - kaip auditorija. Tenykščiai fanai ir fanės pasižymi ypatingu palaikymu iš visos širdies. Labai ačiū jiems už tai", - dėkoja keturis kartus „300 Lakes Rally" laimėjęs Vytautas Švedas, šiemet užtikrintai siekiantis jau septinto šalies čempiono titulo.

 

Apie dideles ralio meistrų simpatijas tradicija tapusioms lenktynėms liudija ir tai, kad kai kuriems ekipažams dalyvavimas jose tampa kone pagrindiniu sezono prioritetu. Martynas Samuitis ir Ramūnas Šaučikovas ne vienus metus čia rengia gan retus savo pasirodymus lietuviškose ralio trasose. Šiemet jiedu taip pat žada džiuginti sirgalius važiuodami „300 Lakes Rally".

 

„Kelis kartus esame užėmę antras vietas, laimėjome nemažai pavienių greičio ruožų, tad norisi važiuoti čia ir toliau, siekti dar aukštesnių tikslų. Šis ralis mus papirko savo kuriama išskirtine emocija. Ji slepiasi visur - žmonių kiekyje, gamtos grožyje, greičio ruožuose. Nenuvertinant kitų varžybų, tai yra geriausias ralis Lietuvoje", - sako šturmanas R. Šaučikovas.

 

Dalyvių gretas Zarasuose ir vėl papildys bei solidžią konkurenciją lietuvaičiams garantuos pernykštis „300 ežerų ralio" nugalėtojas latvis Janis Vorobjovs, šiemet pretenduojantis į Lietuvos ralio čempiono laurus: „Varžybas organizuoja senas ralio vilkas Audrius Gimžauskas, kuris gerai žino, kaip surengti didelę šventę ne tik dalyviams, bet dar svarbiau - žiūrovams. Atmosfera čia tiesiog nuostabi. Tikiuosi, kad fanų ir greitų varžovų susirinks tikrai daug, tad kovoje dėl pergalės smarkiau spausime ir mes."

 

Dabartinis Lietuvos ralio čempionas Ramūnas Čapkauskas įsitikinęs, kad „300 Lakes Rally" mūsų šalies sportininkams yra puiki proga įvertinti savo pajėgumą varžantis ne tik tarpusavyje, bet ir kovojant už Lietuvos vardą su svečiais iš užsienio. Juolab kad šiemet Zarasuose vyks ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos ralio čempionato etapas, sukviesiantis į trasas dar daugiau garsių ir greitų lenktynininkų. Kvalifikacinis greičio ruožas, permaininga trasos danga, lenktynės miesto gatvėmis ir kiti nekasdieniai privalumui, anot R. Čapkausko, leidžia ežeringąjį ralį laikyti vienu prestižiškiausių autosporto renginių mūsų šalyje.

 

Po trijų iš eilės apmaudžiomis nesėkmėmis pasibaigusių varžybų pagaliau atsitiesti Zarasuose žada ir Martyno Samsono bei Mindaugo Varžos tandemas. Savo greitu važiavimu varžovus dažnai į neviltį varantis ekipažas tikisi, kad „300 ežerų ralio" trasos šįkart jiems bus svetingos. M. Varža duoda pažadą nenuvilti daugiatūkstantinės žiūrovų minios: „Mums labai tinka ir patinka šių varžybų formatas. Greičio ruožai jau pažįstami ir išties derantys su mūsų važiavimo stiliumi, tad sirgaliams duoklę tikrai atiduosime. Galbūt pagaliau prisišauksime ir sėkmę, kuri leis atvažiuoti iki finišo."

 

Rugpjūčio 7-8 dienomis vyksianti ralio fiesta  Zarasuose bus ne tik Lietuvos, bet ir dviejų kaimyninių šalių: Latvijos ir Baltarusijos, bei Šiaurės Europos zonos šalių čempionatų etapai. Planuojama, kad šiemet dalyvių sąraše bus arti šimto lenktynininkų. Renginio organizatoriai šiemet sportininkams parengė apie 140 kilometrų išskirtinių greičio ruožų.