visasverslas.lt | viskas.lt | agrozinios.lt | anonsas.lt | leisureguide.info | allconstructions.com [ Lithuania (LT), Latvia (LV, RU), Poland (PL), UK (EN), Germany (DE), Russia (RU) ]

Atsako specialistas
Eismo įvykis - ar kviesti policiją?

2014-03-14   Komentaras apie tai, kaip elgtis įvykus avarijai

Jei automobilis apgadintas stipriai, nors ir be....

Autoreviu_logo2_topAutoreviu_logo2_bottom
  Registruotis Prisijungti     Naujienų
prenumerata
Įdėk įmonę,
prekę
Reklama Susisiekite
su mumis

Menu:

 
 
Anekdotai

Prancūzijos keliuose lietuviai kasmet padaro dešimtis tūkstančių pažeidimų

Komentarai: 0   Peržiūros : 106

Prancūzijos keliuose lietuviai kasmet padaro dešimtis tūkstančių pažeidimų
Spausdinti 2016-07-18 10:50  

Lankytojų vertinimai 0.0 / Iš viso 0.0

Prancūzijai griežtinant sankcijas už kelių eismo taisyklių pažeidimus, per šią šalį automobiliais keliaujantys Lietuvos piliečiai perspėjami būti atidžiais ir laikytis taisyklių.

Statistiniais duomenimis, Lietuvoje registruotomis transporto priemonėmis Prancūzijoje padaroma vis daugiau pažeidimų. 2013 metais šios šalies keliuose stovintys greičio matuokliai bei vaizdo kameros užfiksavo 3 193 pažeidimus, 2014 metais - 23 615, pernai - net 35 031. Dažniausiai buvo viršijamas greitis, taip pat užfiksuota pažeidimų, kai buvo važiuojama degant raudonam šviesoforo signalui.

Prancūzijos ambasada Lietuvoje atkreipia vairuotojų dėmesį į tai, kad šių metų vasaros laikotarpiu šalyje kelių eismo priežiūrai pasitelkta beveik l5 000 policijos ir žandarmerijos pareigūnų, kurie visiems kelių eismo taisyklių pažeidėjams be jokių išimčių už pažeidimus taikys nustatytas sankcijas.

Už kelių eismo taisyklių pažeidimus Prancūzijoje numatytas neatidėliotinas fiksuotos baudos ar užstato pervedimas; nepervedus šio užstato, transporto priemonė gali būti sulaikyta ir priverstinai nuvežta pažeidėjo lėšomis. Padarius sunkesnį kelių eismo taisyklių pažeidimą, gali būti taikomas ir neatidėliotinas vairuotojo pažymėjimo galiojimo sustabdymas. Taip pat gali būti užblokuota transporto priemonės važiuoklė.

Išsami informacija apie Prancūzijos kelių eismo teisinį reglamentavimą, baudas ir jų dydžius skelbiama internete:

http://www.securite-routiere.gouv.fr/medias/documentation/guides-et-depliants/depliants-en-langues-etrangeres


Prancūzijos ambasada taip pat informavo, kad Prancūzijoje kelių eismo taisykles pažeidžiantiems užsieniečiams numatoma sukurti „vairuotojo pažymėjimą su virtualiais baudos taškais". Ši baudos taškų sistema veiks kaip prancūziškas vairuotojo pažymėjimas su baudos taškais. Jeigu užsieniečio „virtualaus" vairuotojo pažymėjimo baudos taškų likutis taptų lygus nuliui, jis būtų informuotas apie draudimą vienerius metus važinėti Prancūzijos keliais.