visasverslas.lt | viskas.lt | agrozinios.lt | anonsas.lt | leisureguide.info | allconstructions.com [ Lithuania (LT), Latvia (LV, RU), Poland (PL), UK (EN), Germany (DE), Russia (RU) ]

Atsako specialistas
Eismo įvykis - ar kviesti policiją?

2014-03-14   Komentaras apie tai, kaip elgtis įvykus avarijai

Jei automobilis apgadintas stipriai, nors ir be....

Autoreviu_logo2_topAutoreviu_logo2_bottom
  Registruotis Prisijungti     Naujienų
prenumerata
Įdėk įmonę,
prekę
Reklama Susisiekite
su mumis

Menu:

 
 
Anekdotai

Vilniaus mokiniai Susisiekimo ministerijoje susipažino su jų eismo saugumui rengiama akcija

Komentarai: 0   Peržiūros : 32

Vilniaus mokiniai Susisiekimo ministerijoje susipažino su jų eismo saugumui rengiama akcija
Spausdinti 2008-09-11 20:05  

Lankytojų vertinimai 0.0 / Iš viso 0.0

Rugsėjo 11 d. Susisiekimo ministerija,  tęsdama bendradarbiavimą su  Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) , surengė  Žvėryno gimnazijos ir kitų sostinės mokyklų auklėtiniams atvirą saugaus eismo pamoką.

 Pamoką vedė ministerijos Saugaus eismo departamento direktorius Vigilijus Sadauskas. Patikrinęs vaikų žinias apie saugų elgesį gatvėje ir mašinoje, jis vaizdžiai ir įdomiai paaiškino vaikams saugaus eismo taisyklių praktinę naudą. „Mūsų  su jumis  bendras tikslas – „nulinė vizija“, - sakė jis, turėdamas omeny, kad geriausia visiems būtų, jei gatvėse liktų nulis sužeistų ir žuvusių. V. Sadauskas ne tik išdėstė vaikučiams  saugaus eismo Lietuvoje istoriją nuo III-ojo Statuto laikų, bet ir  supažindino juos su naujausiais eismo taisyklių pakeitimais, pateikė aukų keliuose Lietuvoje ir visoje Europoje statistiką  Nuo pirmojo auto įvykio, kuriame žuvo žmogus, iki mūsų dienų praėjo tik 112 metų, o žuvusius skaičiuojame jau milijonais, pabrėžė jis.

 Vaikai susidomėję išklausė patarimus, kaip naudoti čia pat įteiktus jiems atšvaitus bei kaip vyresniesiems aiškinti jaunėliams saugaus eismo gatvėje reikalavimus. Moksleiviams buvo įteiktos  saugaus elgesio kelyje knygelės „Saugiai į mokyklą, saugiai į namus“. Taip pat jiems buvo parodytas video klipas apie saugos diržų naudojimą.

 Pasibaigus pamokai, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Grėtė Švėgždaitė papasakojo susirinkusiems apie Susisiekimo ministerijos ir LMS vykdomus konkursus, viktorinas, paragino bendraamžius dalyvauti juose bei rengti saugaus eismo dienas savo mokyklose. Moksleiviai buvo pakviesti tapti saugaus elgesio keliuose ir gatvėse ambasadoriais, nelikti abejingais kitiems eismo taisyklių pažeidėjams, saugoti savo ir kitų  gyvybes.

 Ministerijos specialistai informavo sostinės moksleivius apie rugsėjo 26 dieną rengiamą koncertą, kuriame dalyvaus muzikantai, nukentėję eismo įvykiuose.

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS SUSISIEKIMO MINISTERIJA

RYŠIŲ SU VISUOMENE SKYRIUS