visasverslas.lt | viskas.lt | agrozinios.lt | anonsas.lt | leisureguide.info | allconstructions.com [ Lithuania (LT), Latvia (LV, RU), Poland (PL), UK (EN), Germany (DE), Russia (RU) ]

Atsako specialistas
Eismo įvykis - ar kviesti policiją?

2014-03-14   Komentaras apie tai, kaip elgtis įvykus avarijai

Jei automobilis apgadintas stipriai, nors ir be....

Autoreviu_logo2_topAutoreviu_logo2_bottom
  Registruotis Prisijungti     Naujienų
prenumerata
Įdėk įmonę,
prekę
Reklama Susisiekite
su mumis

Menu:

 
 

Norintys užsiimti maisto transportavimu, privalo turėti leidimus

Komentarai: 0   Peržiūros : 98

Norintys užsiimti maisto transportavimu, privalo turėti leidimus
Spausdinti 2015-03-10 14:18  

Lankytojų vertinimai 0.0 / Iš viso 0.0

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Lietuvos pasienyje vykdo sugriežtintą transporto priemonių, galimai gabenančių maisto produktus, kontrolę. Automobiliai tikrinami pagrindiniuose keliuose, besiribojančiuose su pasieniu. Patikrinimų metu nustačius ne pagal taisykles transportuojamų maisto produktų, juos draudžiama tiekti Lietuvos rinkai.

Marijampolės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai kartu su Kauno teritorinės muitinės pareigūnų mobilia grupe Lietuvos - Lenkijos pasienyje patikrinimo metu sustabdė lengvąjį automobilį, kuriuo buvo gabenami dideli kiekiai Lenkijoje įsigytų įvairių maisto produktų.

Automobilis buvo registruotas Rokiškyje, produktų siuntos gavėjo adresas nenurodytas. Transporto priemonė buvo netvarkinga, kartu su maisto produktais automobilyje gabentos padangos, tuščia tara, nebuvo šaldymo įrangos, reikalingos greitai gendantiems maisto produktams vežti. Vairuotojas nebuvo pasitikrinęs sveikatos, neturėjo Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo, patvirtinančio, kad gali vežioti maistą. Automobilio vairuotojas nepateikė dokumentų, kuriuose būtų įrašai apie atliekamus transporto priemonės plovimo ir dezinfekavimo darbus.   Pagal gautą informaciją, Rokiškio valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nedelsiant atliko patikrinimą įmonėje, kuriai priklauso maisto produktus vežusi transporto priemonė. Patikrinimo metu nustatyta, jog individualios įmonės savininkei priklauso keli kioskai Rokiškio mieste, kuriuose prekiaujama maisto produktais. Kadangi produktai iš Lenkijos įmonei buvo vežami netvarkinga transporto priemone, neturint šiai veiklai leidimo, inspektoriai uždraudė juos tiekti į rinką, nurodė saugiai sunaikinti, įmonės savininkei skyrė baudą.   Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba per 2014 metų antrąjį pusmetį atliko 665 transporto priemonių patikrinimus, iš kurių 25-se transporto priemonėse buvo nustatyti pažeidimai: maisto produktai buvo gabenami netinkamoje temperatūroje, vairuotojai neturėjo Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimų, nebuvo pasitikrinę sveikatos, maistas buvo vežamas tam nepritaikytose transporto priemonėse ir kt.