visasverslas.lt | viskas.lt | agrozinios.lt | anonsas.lt | leisureguide.info | allconstructions.com [ Lithuania (LT), Latvia (LV, RU), Poland (PL), UK (EN), Germany (DE), Russia (RU) ]

Atsako specialistas
Eismo įvykis - ar kviesti policiją?

2014-03-14   Komentaras apie tai, kaip elgtis įvykus avarijai

Jei automobilis apgadintas stipriai, nors ir be....

Autoreviu_logo2_topAutoreviu_logo2_bottom
  Registruotis Prisijungti     Naujienų
prenumerata
Įdėk įmonę,
prekę
Reklama Susisiekite
su mumis

Menu:

 
 

Komentaras „Autoreviu.lt“ dėl Eismo įvykių dekalracijos

Komentarai: 0   Peržiūros : 233

Komentaras „Autoreviu.lt“ dėl Eismo įvykių dekalracijos
Spausdinti 2008-02-08 12:44  

Lankytojų vertinimai 0.0 / Iš viso 0.0

Komentuoja skandinaviško kapitalo draudimo bendrovės „If draudimas“ vyriausiasis transporto civilinės atsakomybės draudimo ekspertas Aleksas Nečajevas.

Eismo įvykių deklaracijas spausdina Draudikų biuras. Iš tiesų, nuo 2008 m. sausio 1 d. buvo planuota tam tikrais atvejais atsisakyti Policijos pareigos vykti į eismo įvykius, o pareigą tirti eismo įvykius ir nustatyti eismo įvykio kaltininką perduoti draudimo bendrovėms. Tačiau atsakingos institucijos nespėjo paruošti reikiamų teisės aktų pakeitimų, todėl nuo 2008 m. sausio 1 d. naujoji tvarka neįsigaliojo, t.y. liko galioti dabartinė – visais atvejais privaloma apie eismo įvykius pranešti Policijai, kuri tiria įvykių aplinkybes ir nustato kaltininkus. Tiesa, į privalomojo draudimo įstatymą yra įtrauktas punktas, nurodantis, kad nuo 2008 m. sausio 1 d. kiekvienam klientui kartu su draudimo sutartimi privaloma išduoti eismo įvykio deklaraciją ir paaiškinti, kaip ją pildyti eismo įvykio atveju. Taigi, nuo Naujųjų metų klientams kartu su draudimo sutartimi išduodame deklaraciją ir paaiškiname, kad šias deklaracijas reikės pildyti ateityje, įsigaliojus tvarkai, kuomet nebus privaloma apie eismo įvykį pranešti Policijai.