IF P&C INSURANCE AS filialas

Adresas

Žalgirio g. 88

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2109800

Faksas

+370-5-2109817

El. paštas

info@if.lt

Įmonės svetainės

http://www.if.lt

"If" yra pirmaujanti ne gyvybės draudimo bendrovė Šiaurės Europoje, turinti maždaug 3,6 milijono klientų ir 6 900 darbuotojų. "If" priklauso Suomijos "Sampo" grupei.

"If" teikia draudimo paslaugas Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Danijos, Baltijos šalių ir Rusijos rinkose. Klientams taip pat siūlome tarptautines paslaugas tiek per savo filialus, tiek per partnerių tinklą.

Norime, kad Jūs, kaip mūsų klientas, jaustumėtės saugiai dėl savo draudimo ir draudimo bendrovės pasirinkimo. Mes taip pat norime būti verti būti pasirinkti Jūsų. Būtent dėl šių priežasčių tiek esamiems, tiek ir naujiems mūsų klientams siūlome daug privalumų, tokių kaip If Plius ir Išskaitos sąskaita privatiems bei If Login privatiems ir verslo klientams.

Mes puikiai išmanome rizikas, su kuriomis galite susidurti, ir žinome, kaip jų išvengti. Mielai atsakysime į Jūsų klausimus ir pasiūlysime Jums tokį draudimą, kuris užtikrintų geriausią apsaugą.
Rizikuojame mes, kad to nereikėtų daryti Jums.

Pagrindinė "If" būstinė yra Solnoje, Stokholmo priemiestyje. Čia yra įregistruota ir Valdybos būstinė.

 

Kasko draudimas - geriausia pagalba, kai automobilis apgadintas ar pavogtas

 

Nelaimės atveju atlyginsime nuostolius, atsiradusius dėl šių įvykių:

  • eismo įvykio;
  • gaisro;
  • vagystės ar vandalizmo;
  • stichinių nelaimių;
  • kitų staiga ir netikėtai įvykusių nelaimingų atsitikimų.

Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas - ne prievolė, bet reali pagalba sukėlus eismo įvykį

Nuostolių atlyginimas

Jei eismo įvykio kaltininkas - Jūsų įmonės darbuotojas, atlyginsime tretiesiems asmenims padarytą žalą:

  • 500 000 EUR asmeniui (iš jų - 1 500 EUR neturtinė žala);
  • 100 000 EUR turtui.

Draudiminė apsauga galioja visoje Europos Sąjungoje bei Žaliosios kortos sistemos valstybėse (Baltarusijoje, Rusijoje, Turkijoje ir kt.).

Papildomai padengsime nevažiuojančio Jūsų įmonės automobilio transportavimo išlaidas, jei avarijos kaltininkas bus Jūsų įmonės darbuotojas. Įvykio atveju skambinkite mūsų partneriui UAB „Euro Asista" telefonu 1888.

Imones produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
Thumb 8333f67f 7c9f 4586 a8fd a5f3df74d9d9 Civilinės atsakomybės draudimas vairuotojams Privalomasis Vairuotojų Civilinis Draudimas, Civilinis Vairuotojo Atsakomybės Draudimas €0.00
iflogo Kasko draudimas be frančizės Automobilio Kasko Draudimas, Kasko Draudimas Be Frančizės, Automobilių Draudimas Nuo Sugadinimo Ir Vagystės, 10 % Nuolaida Perkant Internetu €0.00