SUBARITA, UAB

Thumb subarita

Miestas

Vilnius

Telefonai

+370-5-2700151, +370-686-55585

El. paštas

servisas@subarita.lt

Įmonės svetainės

http://www.subarita.lt

Darbo laikas

I-IV: 8-18 val./ V: 8-17 val.

Mūsų serviso pagrindinis tikslas – pasirūpinti, kad Jūsų automobilis veiktų nepriekaištingai.
Dirbame tik su “SUBARU” markės automobiliais ir būtent todėl mes turime galimybę apie šios markės automobilius sužinoti kuo daugiau informacijos, susipažinti su visomis techninėmis savybėmis ir privalumais, bei kelti savo darbuotuojų kvalifikacijos lygį “SUBARU” automobilių aptarnavimo srityje.
Mes atliekame visus planinius techninius aptarnavimus.
Remontuojame  stabdžių sistemas ir atliekame profilaktinius darbus.

 

Remontuojame pakabas ir šaliname jose atsiradusius pašalinius garsus, bei trūkumus.

Taip pat atliekame visų tipų variklių ir transmisijų remonto darbus..
Atliekame elektros įrangos diagnostikos ir remonto darbus. 

“SUBARITOS” servisas taiko garantijasatliekamiems darbams ir savo naudojamoms atsarginėms dalims.

Atvarykite savo automobilį į “SUBARITOS” servisą ir mūsų specialistai pasirūpins, kad jo eksploatacija nekeltų Jums papildomų rūpesčių.

SUBARITOS” servise atliekame automobiliopatikrą prieš Privalomąją valstybinę techninę apžiūrą. Nuodugniai patikriname automobilį, sudarome gedimų ir trūkumų šalinimo sąmatą ir deriname su klientu. Gavę savininko leidimą, kimbame į darbus.

Taip pat atliekame automobilio patikrą prieš jo pirkimą. Išsamiai apžiūrime transporto priemonę, įvertiname jos techninį stovį.
Atsižvelgdami į rastus trūkumus ir gedimus, pirkėją informuojame apie galimas būsimas problemas eksploatuojant automobilį. Tokiu būdu pirkėjui lengviau įvertinti automobilio realų stovį ir  vertę.

Diagnostika

SUBARITOS” autoservise atliekame kompiuterinę diagnostiką su “SUBARU SELECT MONITOR III” prietaisu.
Sprendžiame įvairiausias problemas sudyzeliniaisSUBARU” automobiliais (deganti DPF filtro lemputė, netolygus varilio darbas, blogai užsiveda rytais).

Taip pat “SUBARITOS” servise atliekame bendrą diagnostiką esant netolygiam varilio darbui, dingus automobilio traukai ir sutrikus kitų automobilio įrengimų veiklai.
Išsiaiškinę problemą, visada pasiūlysime jos sprendimo būdą.

19

Subaru-autodalysSubaru-autodalys

Kodėl verta rinktis Mūsų siūlomas „Subaru“ dalis?

UAB SUBARITA serviso parduodamos „Subaru“ dalys pasižymi:

 • Originalumu. Originalios „Subaru“ dalys pagerins Jūsų automobilio veikimą ir užtikrins itin sklandų važiavimą. Per paskutinius porą metų įvairių gamintojų siūlomas dalis pakeitėme originaliomis „Subaru“ automobilių dalimis. Galėsite būti ramūs, jog nusipirkote originalų gaminį.
 •  Aukšta kokybe. Mūsų siūlomos „Subaru“ dalys – pačios aukščiausios kokybės. Ją užtikriname kiekvieną dali kruopščiai patikrindami bei išbandydami. Todėl galime pažadėti aukščiausią patikimumą.
 • Puikiu kainos ir kokybės santykiu. Jaudinatės, jog išleidę didelę pinigų sumą, nusivilsite gautomis prekėmis? Originalios „Subaru“ dalys puikia kaina, suderinta su tiekėjais, – Jūsų tikrai nenuvils.

Platus atsarginių dalių asortimentas

Tik pas mus galėsite rasti visko, ko ieškote savo automobiliui. Siūlomos šios „Subaru“ dalys:

 • Galiniai amortizatoriai, jų apsaugos bei atmušėjai
 • Apiplovimo bakeliai
 • Paskirstymo diržo dangteliai
 • Temperatūros bei kt. davikliai
 • Alyvos, kuro, oro filtrai
 • Guoliai
 • Suporto kaiščiai
 • Aukštos įtampos laidai
 • Riebokšliai
 • Spyruoklės
 • Tarpinės
 • Stūmokliai
 • Įvorės
 • Varžtai
 • Traukės bei kt. prekės

Dėmesys kiekvienam klientui

Neradote norimos prekės? Visos servise nesančios „Subaru“ dalys gali būti užsakytos ir atvežtos artimiausiu metu. Tiesiog susisiekite su mumis, nurodykite norimos atsarginės dalies originalų kodą, kontaktinius duomenis bei užsakovo rekvizitus, o mes pasirūpinsime, kad gautumėte būtent tas prekes, kurių tikėjotės, kaip įmanoma anksčiau.

Prieinamos kainos

Kokybiškos „Subaru“ dalys – vertos investicijų. Juk jas naudosite ne vienerius metus. Aukšta kokybė nebūtinai reiškia, kad prekės turi būti įperkamos tik nedaugeliui. Priešingai – mūsų siūlomos „Subaru“ automobilių dalys pasižymi didele kainų įvairove, todėl čia kiekvienas ras sau tinkamą prekę. Pavyzdžiui, variklio galvutės tarpinių kainos, priklausomai nuo jų rūšies, svyruoja tarp 63,72 € ir 92,68 € , o priekinio stabilizatoriaus įvorės – nuo 8,69 €  iki 11,58 €.

Taikoma garantija

Visos mūsų servise įsigytos „Subaru“ dalys turi garantinį laikotarpį. Todėl galėsite būti ramūs, jog jas įsigijote iš patikimų rankų. Netenkina prekės išvaizda ar veikimas? Neieškokite naujos – susisiekite ir mes išspręsime šią situaciją. Įvairiapusiškai prižiūrėtas automobilis tarnaus ne vienerius metus. Su tokiu automobiliu pajusite, ką reiškia malonus, sklandus bei patogus važiavimas. Kokybiškos „Subaru“ dalys apsaugos nuo netikėtų gedimų ar padės atnaujinti automobilį juos patyrus.

 

Daugiau informacijos rasite mūsų tinklapyje:

 

http://subarita.lt/

 

 

Imones produktai

Paveikslėlis Pavadinimas Trumpas aprašymas Kaina
subaritimages SUBARU automobilių remontas autoservisas Vilniuje Subaru Automobilių Remontas Autoservisas Vilniuje €0.00
19-300x212 SUBARU automobilių remontas autoservisas Vilniuje Subaru Automobilių Remontas Autoservisas Vilniuje €0.00
subaritimages SUBARU automobilių remontas autoservisas Vilniuje. Subaru Automobilių Remontas Autoservisas Vilniuje €0.00
subaritimages SUBARU automobilių remontas autoservisas Vilniuje. Subaru Automobilių Remontas Autoservisas Vilniuje €0.00
subaritimages SUBARU automobilių remontas autoservisas Vilniuje. Subaru Automobilių Remontas Autoservisas Vilniuje €0.00
subaritimages SUBARU automobilių remontas autoservisas Vilniuje. Remontuojame Subaru Automobilius €0.00
subaritimages SUBARU automobilių remontas autoservisas Vilniuje. Subaru Automobilių Remontas Autoservisas Vilniuje €0.00
Subaru_versme Subaru variklio kompiuterinė diagnostika Vilniuje Automobilių Kompiuterinė Diagnostika €0.00
4 Subaru variklio remontas Vilniuje Subaru Variklio Remontas Vilniuje Subarita Uab €0.00