Antrasis automobilių rinkos forumas sukvietė dalyvius iš Baltijos šalių ir Europos
Atnaujinta: 2020-03-09

Latvijoje organizuotas „Baltijos šalių automobilių rinkos forumas 2012" pritraukė apie 150 automobilių rinkos specialistų ir verslininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Vokietijos. Renginį kartu su dienraščiu „Dienas Bizness" organizavo tarptautinė automobilių nuomos ir automobilių parkų valdymo kompanija SIXT Leasing.

„Antrasis „Baltijos šalių automobilių rinkos forumas"ss tapo tarptautinės reikšmės renginiu, kuriame dalyvavo 150 automobilių pramonės specialistų ir verslininkų iš Baltijos šalių, Suomijos ir Vokietijos. Toks aktyvus dalyvavimas forume parodė, kad Baltijos šalyse automobilių rinka atgyja. Dalyviams buvo įdomi kaimyninių šalių patirtis ir ekspertų patarimai, kurie padės efektyviau naudotis mobilumo paslaugomis. Karštas diskusijas sukėlė temos apie pigesnes degalų alternatyvas, bendro automobilio naudojimosi paslaugą ir mobilumo išlaidas. Dalyviams ypač įdomus buvo vyresniojo „Microsoft" skyriaus vadovo Bruce McLaren pranešimas apie sėkmingą automobilių parkų valdymą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu", - sako SIXT vadovas Baltijos šalyse Arnis Jaudzems.

„Iš Lietuvos vykę bendrovių atstovai liko patenkinti renginiu. Pagal atsiliepimus, jiems buvo naudinga išgirsti pranešimų apie kitų šalių patirtį, apsikeisti žiniomis ir patirtimi su kaimynių šalių ekspertais bei atrasti sau tinkamų mobilumo sprendimų", - sakė SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Forume buvo aptariamos šiuo metu verslui aktualios temos - tarptautinis automobilių nuomos parko valdymas, kaštų mažinimas, bendro automobilių naudojimo paslauga, ekonomiški ir gamtą tausojantys parkai. Buvo kalbama apie naujausias automobilių technologijas bei degalų kokybę. Forumo turinį sudarė trys dalys: praktinės prezentacijos, konferencija apie automobilių parkų valdymą pasaulyje ir Baltijos šalyse bei „Verslo automobilio 2012" apdovanojimų ceremonija.

Renginyje pranešimus skaitė tarptautinės automobilių rinkos specialistai: vyresnysis „Microsoft" skyriaus vadovas Brucas MacLarenas, „DriveNow" bendro automobilių naudojimo paslaugų generalinis direktorius Nico Gabrielis, „Neste Oil" mokslinių tyrimų ir technologijų partneris Sepo Mikkonen, Estijos ekonomikos reikalų ministerijos technologijų ir inovacijų skyriaus vadovas Jarmo Tuiskas bei kiti automobilių rinkos ekspertai.

„Baltijos šalių automobilių rinkos forumas" vyko jau antrus metus iš eilės. Forumo tikslas - suburti Baltijos šalių automobilių rinkos specialistus, automobilių parkų ir įmonių vadovus, įvertinti esamą automobilių rinkos situaciją visose trijose Baltijos šalyse. Siekiama, kad apsikeitimas profesionaliais automobilių parko valdymo

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.