Atnaujintas „Jaguar XF“ Lietuvoje - nuo spalio vidurio
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Jaguar_XF_1
  • Jaguar_XF_2

Vienintelis įgaliotasis koncerno „Jaguar" atstovas Lietuvoje bendrovė „Inchcape Motors" spalio viduryje pristatys atnaujintą „Jaguar XF", kuris išsiskiria vyresnįjį brolį XJ primenančia elegantiška išvaizda, naujausiomis technologijomis ir itin taupiu dyzeliniu varikliu.

„Jaguar XF" bus galima užsisakyti su naujos kartos turbodyzeliniu keturių cilindrų 2,2 litro darbinio tūrio AJ-i4D varikliu. Bandytojams, vairuojantiems „Jaguar XF" su naujuoju dyzeliniu varikliu, 1313 kilometrų kelionei iš Birmingemo (Jungtinė Karalystė) iki Miuncheno (Vokietija) užteko vieno standartinio bako dyzelino. Gamintojas nurodo, kad vidutinės degalų sąnaudos neviršija 5,4 litro šimtui kilometrų.

Nepaisant ekonomiškumo, AJ-i4D variklis turi 190 arklio galių ir pasiekia 450 niutonmetrų sukimo momentą, leidžiantį 100 kilometrų greitį pasiekti per 8,5 sekundės. Šio automobilio anglies dvideginio emisija taip pat yra itin maža - tik 149 gramai kilometrui. Siekiant dar didesnio ekonomiškumo, šiame automobilyje yra 8 greičių automatinė pavarų dėžė bei novatoriška „Intelligent Stop/Start" sistema - pirmą kartą įdiegta „Jaguar" automobiliuose. Ši sistema išjungia variklį vos per 300 milisekundžių, kai tik automobilis sustoja. Tokiu būdu taupomi degalai ir sumažinamas anglies dvideginio išskyrimas. Naudojant šią funkciją anglies dvideginio emisija yra sumažinama nuo penkių iki aštuonių procentų. Tokios komplektacijos automobilio kaina Lietuvoje bus nuo 156 000 litų su PVM.

„Jaguar" atnaujintą XF pristato kaip 2012 metų modelių gamos preliudiją, akcentuodami, kad visa kačių šeimyna taps stilingiausia ir labiausiai išbaigta „Jaguar" modelių gama kompanijos istorijoje. Užtenka žvilgsnio ir trumpo bandomojo važiavimo, kad įsitikintum šių žodžių pagrįstumu", - sakė „Inchcape Motors" pardavimų vadovas Vitoldas Milius.

Atnaujintas XF išorės ir interjero dizainas bei technologijos, leidžiančios didinti automobilio ekonomiškumą nemažinant jo galingumo, daro XF savybių visumą dar patrauklesnę klientui.

Priekiniai žibintai dabar su dviejų funkcijų „HID Xenon" technologija, kurios dėka žibintai dabar mažesnio ploto, tačiau tokie pat efektyvūs. Galiniai žibintai buvo visiškai atnaujinti - LED technologijų žibintai nakties tamsoje naująjį „Jaguar XF" daro dar stilingesnį ir išsiskiriantį.

Trys naujos spalvos 17 arba 20 colių lydinio ratlankiai užbaigia dinamiško stiliaus automobilio dizainą.

Tiek keleivio, tiek vairuotojo akimis „Jaguar XF" automobilio salonas yra stilingas, jaukus ir patogus, nes jame naudojamos tik aukščiausios klasės medžiagos ir technologijos.

Automobilyje atnaujintos ir priekinės, ir galinės sėdynės, kurios dabar ne tik stilingesnės, bet ir patogesnės. Nauji spalvų deriniai - panelės ir stogo dangos medžiagų spalvos gali būti individualiai pasirenkamos kliento.

„Jaguar XF" įdiegta itin daug naujų pažangių technologijų, tačiau tam, kad automobilio salonas nebūtų perkrautas įvairiais valdymo mygtukais, visos technologijos yra valdomos per 7 colių įstrižainės jutiminį ekraną.

Trys atnaujintos garso sistemos yra siūlomos „Jaguar XF" automobiliui. 1200 vatų 17 garsiakalbių sistema, sukurta britų garso sistemų ekspertų „Bowers & Wilkins", siūlo koncertų salėms būdingą akustiką ir garso kokybę.

Garso sistemoje įmontuota technologija leidžia sistemos atmintyje išsaugoti įrašus iš 10 kompaktinių diskų. Sistemoje taip pat yra galimybės prisijungti MP3 grotuvą, 2 USB jungtis, iš kurių viena yra skirta specialiai „iPod" muzikos grotuvui, o taip pat ir „Bluetooth" jungtis, leidžianti groti muzikos įrašus, išsaugotus išmaniajame telefone.

Dauguma automobilio funkcijų taip pat gali būti valdomos balsu, o tai suteikia galimybę saugiai, laisvų rankų įranga valdomai operacijai.

Lietuvos rinkai „Inchcape Motors" pasiūlys penkias skirtingas XF modifikacijas. Be jau minėto 2,2 litro dyzelinio variklio, bus galima pasirinkti 3 litrų dyzelį, kuris, priklausomai nuo modifikacijos, yra 240 arba 275 AG. Automobilio su tokiu varikliu kaina Lietuvoje sieks nuo 175 tūkst. litų. XF šeimos galva - 5 litrų darbinio tūrio benzininis variklis, kurio galia siekia 385 AG, o sukimo momentas - 515 niutonmetrų. Toks automobilis kainuos nuo 225 tūkst. litų. Na, o norintiems dar daugiau - ta pati benzininė aštuoniukė, kurios galia, padedant aukšto slėgio kompresoriui, siekia 510 AG, o sukimo momentas - 625 niutonmetrus. „Jaguar XFR 5.0 V8 Supercharged" 100 kilometrų per valandą greitį pasiekia per 4,9 sekundės. Lietuvoje šis ekstremalus automobilis kainuos nuo 315 tūkst. litų.

Apie „Jaguar"

„Jaguar Cars Ltd." yra Didžiojoje Britanijoje Vaitlio mieste įsikūręs premium segmento ir sportinių automobilių gamintojas. Šiuo metu visos „Jaguar Cars Ltd." akcijos priklauso Indijos koncernui „Tata Motors Ltd.". „Jaguar" savo veiklą pradėjo 1922 metais kaip „Swallow Sidecar Company". Po Antrojo pasaulinio karo pavadinimas pakeistas į "Jaguar". Bendrovės automobiliai gaminami Didžiojoje Britanijoje Kastl Bromvič gamykloje netoli Birmingemo. Daugiau informacijos apie kompaniją: www.jaguar.com.

Apie „Inchcape"

„Inchcape" yra vienintelis įgaliotasis koncerno „Jaguar" atstovas Lietuvoje.

Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia nuo 2007 metų, kai kartu su partnere bendrove „Vitvela" Vilniuje įsteigė UAB „Inchcape Motors". Šiandien „Inchcape Motors" yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford", „Hyundai", , „Jaguar", „Land Rover", „Range Rover", „Mazda" ir „Mitsubishi" automobilių gamintojus.
170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape" 26 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu. „Inchcape" siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape" akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 14 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.


Daugiau informacijos: Vilija Šinkūnienė
„Inchcape Motors"
8 5 2168226
vilija.sinkuniene@inchcape.lt

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...