Automobiles Citroën stiprina importo padalinio struktūrą ir mažmeninės prekybos tinklą Lietuvoje
Atnaujinta: 2020-03-09

Nuo kitų metų naujuoju Automobiles Citroën importuotoju Lietuvai tampa SIA VEHO. Ji yra dukterinė Suomijos VEHO Group Oy Ab įmonė, nuo 2004 metų Latvijoje vykdanti Automobiles Citroën importo ir platinimo veiklą. Automobiles Citroën pardavimo ir aptarnavimo tinklo plėtra Lietuvoje patikėta Modus Group įmonei Krasta Auto Vilnius.

Nuolatos kintanti Europos automobilių verslo aplinka ir augantys klientų poreikiai neleidžia automobilių gamintojams ir atstovybėms prarasti budrumo bei skatina priimti savalaikius rinkos diktuojamus sprendimus. Atstovybės pakeitimas Lietuvoje užtikrins didesnį verslo efektyvumą ir konkurencingumą, siekiant kaip įmanoma geriau patenkinti klientų lūkesčius.

Pastaraisiais metais Automobiles Citroën stiprino savo pozicijas Baltijos šalyse, didino pardavimus ir plėtė užimamą rinkos dalį Estijoje bei Latvijoje. Siekiant sustiprinti CITROËN prekės ženklą, užtikrinti tolesnę kokybišką automobilių pardavimo ir klientų aptarnavimo tinklo plėtrą, PSA Peugeot Citroën ir VEHO Group Oy Ab nusprendė restruktūrizuoti CITROËN importo bei mažmeninės prekybos padalinius Lietuvoje.

Krasta Auto Vilnius yra gerai žinoma įmonė, skaičiuojanti ilgametę automobilių pardavimų ir aukštos kokybės teikimo klientams patirtį Lietuvoje. Pagal SIA VEHO ir Krasta Auto Vilnius susitarimą, Krasta Auto Vilnius pradės teikti CITROËN automobilių pardavimo ir aptarnavimo paslaugas Vilniuje nuo 2014 m. sausio 2 dienos. Naująjį platintoją klientai galės rasti adresu Ozo g. 10A, Vilniuje. Krasta Auto Vilnius susisieks su CITROËN klientais Lietuvoje, jie bus informuoti apie vykstančius pokyčius.

Dabartinė Automobiles Citroën importuotoja ir platintoja Lietuvoje UAB VEHO, kuri yra dukterinė VEHO Group Oy Ab įmonė, įprastinę veiklą sustabdys. Teisinius ir finansinius įsipareigojimus partneriams ir kreditoriams bendrovė toliau vykdys tuo pačiu registruotos būstinės adresu Laisvės pr. 125, Vilniuje.

Automobiles Citroën yra dinamiškas ir kūrybiškas, prieš 90 metų įkurtas automobilių prekės ženklas. 2010 metais buvo pristatyta premium klasės serija DS, kurios vėliavnešiu įmonė pasirinko DS3, vėliau pasirodė modeliai DS4 ir DS5. Vadovaudamasi prekės ženklo Créative Technologie strategija automobilių gamyboje, Automobiles Citroën savo klientams siūlo plačią modelių gamą tiek keleivinių, tiek komercinių automobilių segmente. Automobiles Citroën turi 10 tūkst. klientų aptarnavimo centrų, vykdo veiklą 90 šalių, o 2012 m. įmonės pardavimai viršijo 1,2 mln. automobilių.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: