Automobilių nuoma: privalumai, kurie paskatins Jus seną transporto priemonę pakeisti nauja
Atnaujinta: 2020-03-09
  • automobilio-nuoma
  • automobilio-nuoma1

Daugelis svajoja apie konkrečios markės transporto priemonę, kuri leistų kiekvieną dieną komfortabiliai, stilingai ir saugiai pasiekti konkretų tikslą. Deja, naujausi modeliai - ypač brangūs, tad ne kiekvienas gali sau leisti nusipirkti vos prieš porą metų pagamintą mašiną. Tiesa, jeigu negali sau leisti nusipirkti - tai tikrai gali išsinuomoti, kadangi automobilių nuoma nėra brangi, o transporto priemonių pasirinkimas dažniausiai džiugina.

Automobilio nuoma

Išsinuomoti transporto priemonę verta dėl mažos kainos. Jeigu įpirkti tam tikros markės mašinos nepavyks, tai tikrai bus galima išsinuomoti. Kadangi šiuo metu paslaugas siūlo labai daug nuomos punktų - palyginę galite rasti geriausiai Jūsų poreikius tenkinantį kainos bei kokybės santykį. Žinoma, verta akcentuoti, kad kartu su nuomojama auto Jūs gausite visus Jums reikalingus priedus, kuriuos įsigyti taip pat reikėtų papildomų investicijų. Pavyzdžiui: GPS sistema, vaiko kėdutė, gyvūno pervežimo krepšys bei kiti daiktai. Net neverta minėti didelio privalumo, kad nuomojama transporto priemonė bus techniškai tvarkinga, nereikės pergyventi, kad sugedus kokiai nors detalei teks ieškoti investicijų, kurios padėtų ją sutvarkyti. Visą atsakomybę už transporto priemonę prisiima paslaugos tekėjai, kurie garantuoja techninį jos sutvarkymą bei visus reikalingus dokumentus.

Išsinuomavus transporto priemonę Jums tereiks papildyti jos degalų baką, tad pamirškite tepalus bei skysčius, kurie visada baigiasi nelaiku, juolab, kurie taip pat papildomai kainuoja. Pamirškite ir technines apžiūras, kurios reikalauja daug laiko bei dažnai - nervų. Susiradus legaliai paslaugas teikiančią įmonę galite būti ramus, kad gausite puikios kokybės transporto priemonę, kuri bus padėta „ant lėkštutės". Tiesiog imkite ir vairuokite! Galiausiai, nebegalvokite ir apie draudimą, kurio kaina su metais vis auga. Draudimas yra įskaičiuotas, tad galite jaustis ramus, kad kelyje esate apsaugotas. Žinoma, kuo detaliau išsiaiškinkite visas su transporto priemone gaunamas detales, perskaitykite sutartį, kad jaustumėtės ramus, jog išsinuomavus transporto priemonę gausite visas jos naudas, tačiau neteks susidurti su kokiais nors nesklandumais

Jeigu iki šiol dar neapsisprendėte, ar tikrai nuomota transporto priemonė kasdieniniams poreikiams atitinka Jūsų lūkesčius - visada verta pasitarti su specialistais, kurie teikia nuomos paslaugas. Tai padės greičiau sudėti visus taškus į vietas ir apsispręsti.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.