Automobilių prekyba mažėja, o „KIA“ – populiarėja
Atnaujinta: 2020-03-09
  • KIA_assembly
  • KIA_finished_cars
  • Kia_HQ_Frankfurt
  • kia_gt_5_door_static_012

Per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvoje, anot „Data center", prekyba naujais automobiliais ir toliau mažėjo. Per pirmus šešis mėnesius Lietuvoje nupirkti 6007 nauji automobiliai, o tai yra trimis procentais mažiau nei pernai per tą patį laikotarpį.

Užtai „KIA" automobiliais Lietuvoje prekiaujančios įmonės „Kia Auto" direktorius Gintaras Kaukėnas džiaugiasi augančiais pardavimais.

„Esame vieni nedaugelio importuotojų, kurių automobilių paklausa po truputį, bet didėja. Šiais metais mūsų prekybos apimtys palyginus su pernai išaugo penkiais procentais. Žinant tai, kad pernai prekyba naujais „KIA" automobiliais augo net 38 procentais, šie skaičiai mus džiugina." - sako G. Kaukėnas.

Šiais metais „KIA" automobiliai Lietuvoje išlieka tarp populiariausiųjų - ilgiausią garantiją Lietuvoje, net septynerius metus, turintys automobiliai yra šeštoje vietoje pagal populiarumą mūsų šalyje.

„Mūsų parduodamų „KIA" automobilių rinkos dalis toliau auga ir jau viršijo 5 procentus. Tai vienas geriausių rodiklių Europoje. Mes labai džiaugiamės, kadlietuviai pagaliau suprato, kad šie automobiliai yra ne tik gražūs, bet ir patikimi" - sako G. Kaukėnas.

Europoje situacija panaši - tuo tarpu, kai per pirmus penkis šių metų mėnesius naujų automobilių pardavimas ES šalyse smuko 6,7 procento, „KIA" automobilių pardavimai 2,3 procento didėjo.

„Sunkėjant ekonominei padėčiai žmonės vis dažniau perka vadovaudamiesi ne emocijomis, todėl natūralu, kad mūsų parduodami automobiliai populiarėja" - sako „KIA Auto" direktorius Gintaras Kaukėnas. „Vis daugiau žmonių atsižvelgia į automobilio eksploatacijos kaštus, jo kainą, garantines sąlygas. Šiuo atžvilgiu „KIA" yra tarp lyderių. Tai rodo ir pastarojo meto statistika - pirkėjai pagaliau mumis patikėjo".
„KIA Auto" vadovas tikisi, kad šių automobilių populiarumas Lietuvoje ir toliau augs. Jį turėtų paskatinti naujų modelių debiutas.

Vos praėjusią savaitę Lietuvoje pasirodė kardinaliai atnaujintas „KIA Carens" vienatūris, prieš kurį laiką debiutavo ir triduris „Pro_Cee‘d" modelis.

Netrukus pirkėjai tikisi sulaukti ir sportiškų kompaktinio hečbeko „Cee‘d" versijų, pavadintų GT. Dar šią vasarą turėtų debiutuoti „Pro_Cee‘d GT". Automobilį varo 1,6 l benzininis variklis su turbina, kuris išvysto net 204 AG. Tai bus vieni stilingiausių rinkoje „karštų hečbekų", kurie galės pasigirti ir stulbinamai patrauklia kaina. Jiems taip pat bus taikoma net septynerių metų garantija.

Apie „Kia Motors Europe"
„Kia Motors Europe" yra „Kia Motors Corporation" padalinys, atsakingas už „Kia" automobilių prekybą, rinkodarą ir aptarnavimą Europoje. Kompanijos būstinė įsikūrusi Frankfurte, Vokietijoje ir apima 30 Europos šalių rinkas.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...