Automobilių stiklus daužiusius vaikus susekė tarnybinis šuo
Atnaujinta: 2020-03-09
  • stiklai

Ela į kolektyvą įsiliejo 2010 metais, kai ją, vos kelių mėnesių kalytę, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatui padovanojo UAB „BOEN Lietuva". Dabar ja rūpinasi ne tik policijos pareigūnai, bet ir Elektrėnų savivaldybė, paremdama komisariatą reikalingiausiomis kalytei išlaikyti priemonėmis. Elos patirtis dar nėra didelė, tačiau pirmieji jos žingsniai rezultatyvūs.

Vakar Elektrėnų policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad kelyje Vilnius-Klaipėda į pravažiuojančius automobilius mėtomi akmenys, buvo išdaužtas važiavusio vilkiko priekinis stiklas. Apžiūrėjus įvykio vietą, buvo pasitelkta Ela, kuri pėdsakais sekė mišku iki lauko keliuko. Juo kalytė nuvedė iki sodybos, kurioje gyvenantis nepilnametis papasakojo, jog su draugais prieš kelias valandas buvo nuėjęs prie minėto kelio, kur mėtė akmenis į pravažiuojančius automobilius.
Įtariama, jog tie patys nepilnamečiai galėjo anksčiau daryti analogiškas neteisėtas veikas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pranešimas

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Akmenukai keliuose skaldo net ir šarvuotų automobilių langus

Po žiemos kai kuriuose šalies kelių ruožuose vairuotojus pasitinka tikra smulkių akmenukų iš po transporto priemonių ratų kruša

Jei stiklas užrasojo

Paprasti dalykai, kuriuos kartais pamirštame.

Stiklų tamsinimas

Nuomonė, kad langų tamsinimas mažina automobilio...

Priekinio stiklo priežiūra

Daugelis automobilių savininkų yra pastebėję ant savo mašinos priekinio stiklo ...