Bendrovei „Lietuva Statoil“ vadovauja naujas generalinis direktorius
Atnaujinta: 2020-03-09

Bendrovei „Lietuva Statoil“, valdančiai vieną iš didžiausių degalinių tinklų Lietuvoje, pradėjo vadovauti naujas generalinis direktorius Mortenas Kristensenas (Morten Christensen). Jis pakeitė Anę Martori (Anne Martory), ėjusią šias pareigas nuo 2001 metų.

„Anė Martori po ketverių su puse metų vadovavimo, per kuriuos bendrovė tapo vienu iš stipriausių žaidėjų rinkoje, yra pasiruošusi naujiems iššūkiams – ji kviečiama tęsti karjerą naujoje pozicijoje „Statoil“ grupėje“, - sako Jakobas Skramas (Jacob Schram), „Statoil“ mažmeninės prekybos grupės Europoje viceprezidentas.

Prieš atvykdamas į Lietuvą vadovauti degalinių tinklo departamentui šių metų liepą, danas M. Kristensenas trejus metus dirbo „Statoil“ generaliniu direktoriumi Murmanske, Rusijoje. „Statoil“ grupėje jis dirba nuo 1989 metų.

Tarptautinei naftos ir dujų kompanijai „Statoil“ priklausanti bendrovė „Lietuva Statoil“ yra viena iš Lietuvos mažmeninės prekybos degalais lyderių, šalyje investavusi apie 321 mln. litų. Šiuo metu Lietuvoje yra 59 pilno aptarnavimo „Statoil“ degalinės, taip pat veikia penkios bendrovės „Lietuva Statoil“ valdomos automatinės degalinės „1–2–3“. Bendrovėje dirba 644 žmonės. Apie „Statoil“: „Statoil“ yra tarptautinė naftos ir dujų kompanija, atstovaujama 31 pasaulio šalyje ir turinti apie 24 tūkst. darbuotojų. Būdama viena iš pagrindinių gamtinių dujų tiekėjų Europos rinkai, „Statoil“ taip pat yra viena iš didžiausių žaliavinės naftos pardavėjų pasaulyje. „Statoil“ yra pirmaujanti mažmeninės naftos produktų ir degalų prekybos kompanija Skandinavijoje, Airijoje, Lenkijoje ir Baltijos šalyse.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Apie suskystintas automobilines dujas

Automobiliams skirtos dujos yra sudarytos iš ...

Kauno autodienos 2008

Fotoreportažas iš parodos „Kauno autodienos 2008”.