Benediktas Vanagas Naujuosius metus sutiks pakeliui į Dakarą
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Andrejus_Rudnickis_ir_Benediktas_Vanagas__i__kair_s__oro_uoste_nuotr
  • Anrejus_Rudnickis_ir_Benediktas_Vanagas__i__kair_s__nuotr
  • Benediktas_Vanagas_nuotr
  • General_Financing_-_Autopaslauga_komanda_oro_uoste_nuotr
  • General_Financing_-_Autopaslauga_komanda_nuotr

,,Antras kartas parodys" - tokiu šūkiu į Dakaro ralio lenktynes Pietų Amerikoje palydėtas dar vienas Lietuvos ekipažas. Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio duetas sausio 5 dieną startuos su daugiau nei tūkstančiu fanų iš Lietuvos, kurie savo nuotraukas įamžino ant lenktynininkų automobilio „OSCar".

Lietuvos lenktynininkas Benediktas Vanagas su šturmanu iš Baltarusijos Andrejumi Rudnickiu bei dar 9 „General Financing - Autopaslauga" komandos nariai Naujųjų metų išvakarėse išskrido į Argentiną. Kelionė lietuviams truks virš 24 valandų, tad 2014 metai bus pasitikti ore.

Benediktas Vanagas prieš pat skrydį sakė, kad su komanda jau įveikė keletą svarbių pasiruošimo Dakarui etapų. Pasak jo, beliko paskutinis - rezultatu parodyti pasiruošimą.

„Nerimas, žinoma, yra. Slegia nemaža atsakomybė. Kas liečia pasiruošimą, tai padarėme viską, ką galėjome. Dabar išvažiuojame dirbti savo darbo. Žinome, kad Dakaras neatleidžia klaidų, tačiau galime pažadėti, kad sieksime geriausio įmanomo rezultato", - kalbėjo sportininkas.

Pasak „General Financing - Autopaslauga" ekipažo šturmano A. Rudnickio, nuvykus į Pietų Ameriką, prieš startą laukia keli svarbūs paruošiamieji darbai. „Pirmas darbas - iš uosto pasiimti techniką ir apžiūrėti, ar ji saugiai nukeliavo. Po to pradėsime ruoštis administracinei ir techninei komisijai. Taip pat su Benediktu pradėsime adaptuoti aptartą strategiją bei ruoštis pirmajam mūsų bendram startui Dakare", - pasakojo baltarusis Andrejus Rudnickis.

Su komanda taip pat iškeliavo ir 1042 gerbėjų nuotraukos, kurios papuoš jau Argentinoje esantį „OSCarO3" automobilį. „General Financing" inicijuotoje akcijoje „Benediktas Vanagas veža į Dakarą" dalyvavo ir auksinėmis mergaitėmis vadinamos irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė bei Pasaulio irklavimo vicečempionai Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas.

Jau šį savaitgalį visas pasaulis stebės legendinį Dakaro ralio maratoną. Prie starto linijos išsirikiuos 196 motociklininkai, 48 keturračių, 154 lengvųjų automobilių ir 76 sunkvežimių vairuotojai.

Dakaro lenktynių metu visą informaciją apie lietuvių pasirodymą rasite puslapyje www.benediktasvanagas.lt arba „Facebook" puslapio profilyje Benediktas Vanagas. Oficialus Dakaro puslapis www.dakar.com.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Dakaras 2020: Pietų Amerika ar Afrika?

Vos baigėsi 2019 m. Dakaro ralis, prasidėjo spekuliacijos dėl maratono 2020-aisiais.

Kur šį savaitgalį stebėti „Samsonas Motorsport Rally Utena“

Kur stebėti lenktynes ir kokios įdomiausios greičio ruožų vietos?

Automobilių ralio stebėjimo tradicijos pasaulyje

Žiemos virusas, kuris nepalieka abejingų \ \ \ \

„Hyosung“ motoroleriai – madingas vasaros akcentas

Už lango, kad ir ne kalendorinė, bet jau vasara.

Kaip gimė „Renault Alpine“ modelis

„Renault Spéciale" ir „Rédélé Spéciale" pagrindas buvo „4CV" bazė su

„Renault Sport“ kolekcija

Vakar Rygoje Pabaltijo šalių žurnalistai susipažino su "Renault" sportinių automobilių gama

„Auto show millennium 2012“

Antroji moto klubo „Aliens MC" organizuojamo ...

„Bike show millennium 2012“

Jau esame įpratę, kad birželio pradžioje...

Motociklininkų sezono atidarymas Alytuje

Foto reportažas iš Alytaus

Baikerių viduržiemis 2012

Prabėgusį savaitgalį, tradiciškai, netoli Vilniaus ...