BMW automobiliai ir motociklai tapo VCO ROCK renginio dekoracijomis
Atnaujinta: 2020-03-09
  • DSCF1170
  • DSCF1175
  • DSCF1187
  • MA7_5120
  • MA7_5132
  • MA7_5153
  • MA7_5157

Sekmadienį Vilniaus sporto rūmuose vykęs ir trumpam gyvybės šiam apleistam pastatui įkvėpęs operos režisierės Dalios Ibelhauptaitės renginys VCO ROCK ne tik savo muzika, bet ir neeilinėmis dekoracijomis atskleidė tikrą roko ir operos muzikos sintezę. Į sceną operos solistai buvo atvežti „rokerišką triukšmą" skleidžiančiais BMW motociklais, o pagrindinėmis scenos dekoracijomis tapo naujausių modelių, BMW X5 ir BMW 4 serijos kupė, automobiliai.

Kaip teigia pati režisierė, renginyje kuriuo buvo siekiama parodyti, kad opera yra tokia pat karšta ir maištinga kaip rokas, elegantiški BMW automobiliai ir galingi motociklai dar geriau padėjo sustiprinti šį įspūdį.

„Tubūt niekam nekyla abejonių, jog roko muzika niekaip neatsiejama nuo riaumojančių motociklų, o operos muzika - nuo prabangos ir elegancijos. Todėl šios sintezės sukūrimui ir pasirinkome renginio idėją puikiai perteikiančius BMW motociklus ir automobilius. Manau, jog gavosi fantastiška sintezė", -  sako ji.

O kad scenoje esantys 6 BMW automobiliai nebūtų tiesiog statiškos dekoracijos, D. Ibelhauptaitė juose ir šalią jų „apgyvendino" kitos, lapkričio 26 d. vyksiančios V.A.Mocarto operos „Visos jos tokios" dalyvius, kurie atrodė lyg kątik nužengę nuo savo operos scenos.

„Džiaugiamės galėję prisidėti prie šio netradicinio ir neabejotinai į kultūros istoriją įėjusio renginio, kuris išsiskyrė ir savo idėja, ir netikėta vieta, ir unikaliomis dekoracijomis, kuriomis tapo BMW motociklai ir automobiliai", - sako oficialios BMW atstovės Lietuvoje UAB „Krasta Auto Vilnius" direktorė Rasa Klimavičiūtė.

Režisierė Dalia Ibelhauptaitė ir „Krasta Auto" bendradarbiauja jau antrus metus iš eilės. Abi pusės planuoja ir toliau tęsti šią partnerystę bei ieškoti vis daugiau netradicinių, žiūrovus stebinančių sprendimų.

Lapkričio 10 d. Vilniaus sporto rūmuose vykusiame VCO ROCK renginyje operos ir roko muzikos sintezę kūrė iš geriausių roko muzikos žanro muzikantų suburta grupė ir operos solistai - Asmik Grigorian, Aušrinė Stundytė, Joana Gedmintaitė, Laimonas Pautienius, Kostas Smoriginas, Tadas Girininkas, Kristian Benedikt ir naujieji bohemiečiai Viktoras Gerasimovas bei Tomas Pavilionis. Koncerto atlikėjų apranga rūpinosi Islandijoje susidomėjimo bangas sukėlęs dizaineris Dainius Bendikas.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...