„Bridgestone“ kompanija nuo spalio rinkoje pristatys padangas, atitinkančias aukščiausią ES padangų ženklinimo įvertinimą „A/A“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • BS_TyreLabel_EP001S_sample

„Bridgestone Europe" paskelbė, kad šių metų spalį rinkoje pradės prekiauti naujausiomis „Ecopia EP001 S" padangomis, kurios yra įvertintos aukščiausiu Europos Sąjungos teritorijoje galiojančio reglamento A balu tiek pasipriešinimo riedėjimui, tiek ir sukibimo ant šlapios kelio dangos kategorijose. Tai pirmos padangos rinkoje, įvertintos aukščiausiais balais tiek Europoje, tiek ir Japonijoje.

Šios padangos pirmą kartą bus parodytos šių metų rugsėjį Paryžiaus automobilių parodoje, o Europos Sąjungos šalyse jų prekyba prasidės nuo spalio 1 d.

„Bridgestone Europe" pranešė, kad didžioji dauguma padangų, kurios yra pagamintos po šių metų liepos 1-osios, bus pažymėtos taip, kad atitiktų naująjį ES teritorijoje nuo šių metų lapkričio įsigaliosiantį padangų žymėjimo reglamentą. Iki lapkričio 1-osios visos, ES teritorijoje parduodamos padangos turės žymėjimą, atitinkantį ES padangų žymėjimo reglamentą nr. 1222/2009.

Vartotojų ir pardavėjų mokymai

Rengdamasi naujosioms padangų pardavimo taisyklėms, „Bridgestone" kompanija dirba su padangų pardavėjais visoje ES ir tiekia jiems visą reikalingą medžiagą ir informaciją, įskaitant informacinius lapelius ir plakatus, kuriuose išsamiai išaiškinta pasikeitusi tvarka. Norint patenkinti vartotojų smalsumą ir juos informuoti, oficialiame „Bridgestone Europe" tinklalapyje www.bridgestone.eu galima rasti išsamią informaciją apie naują padangų žymėjimo tvarką.

Tai tik dalis savybių siekiant tobulybės

„Bridgestone" kompanijos pateikiamoje informacijoje išdėstytas ir koncerno požiūris į šią naujovę. Jame teigiama, kad „Bridgestone" visokeriopai remia naujai įsigaliojusią tvarką, nes tai padeda vartotojui teisingai pasirinkti padangas atsižvelgiant į jų kokybę ir gerąsias savybes.

Tuo pat metu „Bridgestone" pabrėžia, kad naujajame žymėjime yra atsižvelgiama į vos tris kriterijus: pasipriešinimą riedėjimui, sukibimą ant šlapios dangos ir keliamą triukšmą. Tai tik trys iš daugelio kriterijų, pagal kuriuos bandomos padangos.

Kompanija pareiškė, kad ji nesustos kūrimo procese ir neapsistos tik ties šiais trimis kriterijais, bet ir toliau kurs naujus produktus atsižvelgiant į visas geriausias padangos savybes. Kuriant vasarines padangas bus ir toliau kreipiamas ypatingas dėmesys į tokias savybes kaip stabdymo kelias ant sausos dangos, padangos stabilumas ar ilgaamžiškumas. Kuriant žiemines padangas, be išvardintų savybių, ypatingą dėmesį „Bridgestone" skirs stabdymo kelio mažinimui ant sniego ir ledo, bei stabilumui posūkiuose.

„Bridgestone" pareiškia, kad toliau kurs padangas, kurios ne tik atitinka aukščiausius ES standartus, bet ir garantuoja pirkėjams saugumą bei atitiks visus pirkėjų lūkesčius saugumo ir kokybės prasme. Kuriami produktai ir toliau atitiks mūsų šūkį: „Jūsų kelionė yra mūsų aistra".

„Naujasis ES padangų žymėjimo reglamentas yra pozityvus žingsnis padangų, kurios parduodamos Europoje, suskirstymo pagal kokybę link" - sakė „Bridgestone Europe" vykdantysis direktorius ir prezidentas Franco Annunziato.

Tokį atsakingą kompanijos požiūrį į kokybę atspindi ne tik „Bridgestone Ecopia" padangos.

„Turanza" padangų šeima, ypač naujausia šios serijos padanga T001, pasižymi unikalia  konstrukcija ir inovatyviu protektoriaus raštu. Ši padanga suderino savyje saugumą, stabilumą ir kuro ekonomiją.

„Blizzak" žieminės serijos padangos garantuoja saugumą net sunkiausiomis žiemos sąlygomis ir pasižymi puikiomis sukibimo, stabilumo ir stabdymo savybėmis bet kokiame žiemos kelyje - ant sniego, ledo ir ant šlapios kelio dangos.

Jokių kompromisų kokybei

Padangų pirkėjams labai svarbu žinoti, kad kai kurios padangų savybės yra visiškai nesuderinamos su kitomis. Geriausias pavyzdys labiausiai nesuderinamų savybių - sukibimas ant šlapios kelio dangos ir kuro ekonomiškumas (t.y. pasipriešinimas riedėjimui). Sukibimui ant šlapios kelio dangos reikia, kad padangos protektorius kuo geriau sukibtų su kelio paviršiumi, kai tuo tarpu kuro ekonomiškumas yra tuo geresnis, kuo padanga mažiau sukimba su keliu ir mažiau priešinasi riedėjimui.

„Pačių pažangiausių technologijų, tokių kaip „NanoPro-TechTM" dėka, „Bridgestone" kompanijai pavyko sukurti padangą, kuri atitinka pačius aukščiausius ES keliamus reikalavimus - „A/A" lygį" - sako „Bridgestone Europe" prezidentas Annuziato, - „mes itin didžiuojamės tuo, kad pasiekėme aukščiausią lygį ir pristatome tokią padangą vieni pirmųjų rinkoje."

Tinkamas padangų slėgis - svarbiausias veiksnys

„Bridgestone" pabrėžia, kad svarbiausias veiksnys, užtikrinantis geriausias padangų savybes ir saugumą kelyje - tikslai, kurių siekiant ir buvo įvesti nauji ES padangų žymėjimo reikalavimai - galimi tik tokiu atveju, jeigu vartotojai tinkamai prižiūrės ir eksploatuos padangas, ypač jeigu padangos bus eksploatuojamos jose esant tinkamam oro slėgiui.

Tuo tarpu, „Bridgestone" kompanijos užsakymu atlikus tyrimą, kurio metu Europoje buvo patikrinti net 46 000 automobilių, 63 procentai vairuotojų važiavo su automobiliais, kurių padangose oro slėgis buvo per mažas. Net penktadalis visų vairuotojų važiavo automobiliais, kurių bent viena padanga buvo visiškai nusidėvėjusi ir neatitiko minimalių protektoriaus gylio reikalavimų.

Sumažėjęs oro slėgis padangose smarkiai pablogina visas padangos savybes ir smarkiai padidina nelaimingo atsitikimo riziką. Dėl to „Bridgestone" kompanija ir toliau propaguos teisingą padangų eksploatavimą ir informuos vartotojus kaip jas prižiūrėti, organizuos masines automobilių padangų būklės tikrinimo akcijas visoje Europoje ir publikuos tyrimų rezultatus, taip šviesdama visuomenę.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų