Chrysler, Jeep, Dodge pardavimo bei techninės priežiūros centras įsikurs pagrindinėje Silberauto būstinėje Pirklių g. 9, Vilniuje.
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Chrysler__Medium_
  • Silberauto__Medium_


Oficialus Chrysler, Jeep, Dodge ir Mercedes-Benz atstovas - UAB Silberauto informuoja, kad nuo lapkričio 16 d. visi atstovaujamų amerikietiškų automobilių markių savininkai ir gerbėjai yra laukiami adresu Pirklių g. 9, Vilniuje.

Sprendimas įkurdinti Chrysler grupės pardavimo ir techninio aptarnavimo centrą pagrindinėje UAB Silberauto buveinėje yra naudingas tiek klientams, tiek įmonei. Silberauto direktorius Rimantas Stankevičius teigia, kad šiuo metu svarbiausia būti lankstiems kainų atžvilgiu ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybę: „Šiandien mes galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą patraukliomis kainomis - centralizuotai, vienoje vietoje. Anksčiau Pirklių gatvėje esančiame salone taip pat aptarnavome Chrysler ir Jeep automobilius, todėl šią vietą žino dauguma mūsų klientų".

Chrysler Group automobilių pardavimo Lietuvoje vadovas Redas Kizala kviečia apsilankyti naujame salone jau nuo š.m. lapkričio 16 d., kur įkurtuvių proga nauji automobiliai bus siūlomi įsigyti ypatingai patraukliomis sąlygomis. Pardavimo vadovas pažymi, kad šie metai ir tarptautiniu mastu Chrysler Group buvo didelių pasikeitimų ir verslo optimizavimo metai. Visos Chrysler grupės pardavimo rodikliai parodė augimą rugsėjo mėnesį. Skaičiuojant be Šiaurės Amerikos rinkos, augimas siekė net 30%. Populiariausiais modeliais išlieka legendinis Jeep Grand Cherokee visureigis, naujasis Dodge Journey ir visų laikų populiariausias vienatūris - Chrysler Grand Voyager.

UAB Silberauto yra vienintelis oficialus Chrysler Group, Daimler AG ir Mitsubishi Fuso atstovas Lietuvoje. Tai viena didžiausių Baltijos šalyse automobilių verslo įmonių, Lietuvoje pardavimo ir techninės priežiūros paslaugas teikianti nuo 2002 metų. Silberauto tinklą sudaro atstovybės trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Įmonėje šiuo metu dirba daugiau kaip 140 darbuotojų.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"