„CityBee“ automobiliai atkeliauja pas Vilniaus ir Kauno studentus
Atnaujinta: 2020-03-09

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje veikianti dalinimosi automobiliu (angl. car sharing) paslauga „CityBee" nuo šiol teikiama ir studentų miesteliuose. Šiandien Vilniuje, Saulėtekio studentų miestelyje atidaromos dvi naujos studentams skirtos aikštelės. Kaune, Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų miestelyje aikštelė veikia jau nuo praėjusios savaitės. Kartu su studentams skirtomis aikštelėmis startuoja ir „CityBee" socialinė kampanija „Stabdyk arklius", kuri skatins vairuoti atsakingai.

Anot „CityBee" veiklos vadovo Aurimo Drūčio, dalinimosi automobiliu paslaugos pasiūlymas studentams - didelis žingsnis įmonės veikloje, nors užsienyje studentai jau senokai naudojasi šia paslauga ir yra labai aktyvūs jos vartotojai. „Kitų šalių praktika rodo, jog studentai aktyviai naudojasi dalinimosi automobiliu paslauga dėl įvairių priežasčių: nereikia rūpintis automobilių priežiūra ar nuolatine stovėjimo vieta, jie visuomet po ranka, švarūs bei tvarkingi, o svarbiausia - paslauga kainuoja išties nedaug. Tad ir mes tikimės, jog naujos „CityBee" aikštelės Vilniaus bei Kauno studentų miesteliuose patrauks dėmesį bei suteiks studentams daugiau mobilumo", - sakė „CityBee" veiklos vadovas.

Kartu su naujomis aikštelėmis startuoja ir socialinė kampanija „Stabdyk arklius", kuria siekiama paskatinti studentus vairuoti atsakingai. Lietuvoje daugumą eismo įvykių sukelia vairuotojai - 2012 m., Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos duomenimis, tokių eismo įvykių buvo 66 proc. Statistiškai iš vairuotojų, dėl kurių kaltės įvyksta eismo įvykiai, dauguma neturi dviejų metų stažo. Studentai - į rizikos grupę patenkantys eismo dalyviai, tad, kaip teigia A. Drūtys, atidarant naujas „CityBee" dalinimosi automobiliu aikšteles, tuo pačiu siekiama ir paraginti atsakingą elgesį keliuose.

Socialinės kampanijos „Stabdyk arklius" metu užsiklijavę ant automobilių specialų kampanijos lipduką studentai dalyvaus akcijose ir įvairiuose konkursuose, kurių metu bus skatinami nepamiršti saugaus vairavimo taisyklių. Sėkmingai startavus su studentų auditorija, kampanija „Stabdyk arklius" bus toliau tęsiama, raginant saugiau vairuoti ir kitus „CityBee" vartotojus.

Naujai atidarytose „CityBee" dalinimosi automobiliu aikštelėse Vilniaus bei Kauno studentų miesteliuose ir iš anksto www.citybee.lt rezervavus norimą laiką galima rinktis skirtingų modelių „Fiat" automobilius, o Kaune - taip pat ir 5 serijos BMW. Vilniuje „CityBee" aikštelės studentams yra įrengtos Saulėtekio al. 7a ir Saulėtekio al. 43, Kaune - adresu Studentų g. 65.

Šiuo metu Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įrengta 18 „CityBee" dalinimosi automobiliu aikštelių. Klientams siūlomi „Fiat 500", „Fiat Punto", „Fiat Bravo", „Fiat 500 Cabrio", „Fiat 500 L", „Fiat Doblo Cargo", „Fiat Doblo Combi Maxi", „Fiat Ducato", BMW 5 serijos, „BMW X5" modelių automobiliai.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.