„CityBee“ dalinimosi automobiliu paslauga startavo Kaune
Atnaujinta: 2020-03-09
  • CityBee

Laikinai ar visai automobilio neturinys kauniečiai bei Kaune veikiančios įmonės jau gali greičiau ir patogiau tvarkyti asmeninius bei darbinius reikalus mieste. Praėjusią savaitę šiame mieste startavo sostinėje jau sėkmingai veikianti „CityBee" dalinimosi automobiliu (car sharing) paslauga. Pirmoji „CityBee" aikštelė įrengta prie Geležinkelio stoties.

Kaip teigia „CityBee" veiklos vadovas Aurimas Drūtys, dalinimosi automobiliu paslaugos startą Kaune sąlygojo augantis paslaugos populiarumas Vilniuje ir didėjantis klientų poreikis šią paslaugą greičiau turėti ir laikinojoje sostinėje.

Kaune „CityBee" startavo su 4 patogiais miesto automobiliais, tarp kurių „CityBee" klientų jau pamėgti „Fiat 500 ir „Fiat Punto" modelio automobiliai.

„Plėtrą Kaune neatsitiktinai pradėjome nuo Geležinkelio stoties - pasiimti „CityBee" automobilį iš čia bus patogu ne tik gyventojams, bet ir miesto svečiams ar važinėjantiems į Kauną darbo reikalais", - sako A. Drūtys.

„CityBee" veiklos vadovo teigimu, iki vasaros pradžios Kaune planuojama atidaryti dar mažiausiai du „CityBee" taškus, o tai siūlomų automobilių Kaune kiekį padidins mažiausiai iki 12 automobilių.

Beveik per metus „CityBee" dalinimosi automobiliu paslauga iš viso pasinaudojo apie 2000 vartotojų. Šiuo metu „CityBee" iš viso siūlo 80 automobilių 9 strateginėse Vilniaus ir Kauno miestų vietose. „CityBee" paslaugos vartotojai važinėjasi „Fiat 500", „Fiat Punto", „Fiat Bravo", „Fiat Ducato" ir BMW 5 serijos modelių automobiliais.

Dalinimosi automobiliu paslauga „CityBee" suteikia galimybę visą parą naudotis automobiliais, prieš tai užsiregistravus internetinėje svetainėje www.citybee.lt ir rezervavus laiką.

„CityBee" paslaugą Lietuvoje pristatanti tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė" vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių stovėjimo aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupė valdo 20 įmonių Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.