„CityBee“ pasiūlė šeimyninius automobilius
Atnaujinta: 2020-03-09

Dalinimosi automobiliu (angl. car sharing) paslauga „CityBee" jau pritaikyta ir keliaujantiems su mažais vaikais. Nuo šiol visuose „CityBee" siūlomuose „Fiat 500 L" modelio automobiliuose įtaisytos specialios kėdutės vaikams. Papildyti pasiūlą šeimynine klase „CityBee" nusprendė atsižvelgdami į tai, kad dalijimosi automobiliu paslauga naudojasi vis daugiau šeimų.

„CityBee" veiklos vadovo Aurimo Drūčio teigimu, pasiūlyti šeimyninės klasės automobilius planuota jau kurį laiką. „Dalinimosi automobiliu paslauga naudojasi aktyvūs jauni miestiečiai, iš kurių daugelis turi mažų vaikų. Pasiūlyti šeimyninę klasę buvo svarbu, kad jie galėtų keliauti saugiai ir patogiai", - sako A. Drūtys.

Anot A. Drūčio, „Fiat 500 L" yra ypač patogus modelis šeimos kelionėms. „Keliaujant su vaikais svarbu, kad automobilis būtų talpus. „Fiat 500 L" yra erdvūs, tačiau kartu ir stilingi, miestiečių mėgiami automobiliai. Pasiūlydami šį modelį šeimos kelionėms, mes norime paskatinti savo klientus gyventi aktyvų, kupiną įspūdžių gyvenimą ir džiaugtis akimirkomis su vaikais", - teigia jis.

Specialios kėdutės vaikams jau sudėtos į visus keturiolika „CityBee" siūlomų „Fiat 500 L" modelio automobilių. Klientai, kuriems kėdutės nereikalingos, gali jas tiesiog išimti iš automobilio salono ir įdėti į bagažinę, tad ir keliaujantiems be vaikų šio modelio automobiliai išlieka tokie pat patrauklūs.

„CityBee" automobiliuose esančios kėdutės yra universalios, skirtos vaikams, sveriantiems nuo 9 iki 36 kilogramų. Kelių eismo taisyklės įpareigoja vairuotojus vežti žemesnius kaip 135 cm ūgio vaikus lengvuoju ar krovininiu automobiliu tik specialiose jų ūgiui ir svoriui pritaikytose sėdynėse.

Šiuo metu skirtingoms klientų reikmėms „CityBee" siūlo įvairių modelių automobilius - nuo mažo miesto automobilio iki visureigio ar krovininės transporto priemonės. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įrengta 18 „CityBee" dalinimosi automobiliu aikštelių, kuriose automobilį galima rinktis iš „Fiat 500", „Fiat Punto", „Fiat Bravo", „Fiat 500 Cabrio", „Fiat 500 L", „Fiat Doblo Cargo", „Fiat Doblo Combi Maxi", „Fiat Ducato", BMW 5 serijos, „BMW X5" modelių.

Dalinimosi automobiliu paslaugą „CityBee" Lietuvoje pristatanti tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė" vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių stovėjimo aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupė valdo 20 įmonių Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.