„Dacia“ pristato „Logan New Collection“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Dacia_Logan_Prestige

Pristatydama „Logan New Collection“, „Dacia“ toliau stiprina savo modelių patrauklumą ir modernumą 2006 m. spalio 13 d., Vilnius. Siekdama atitikti rinkos poreikius, „Dacia“ pristato „Logan New Collection“, kuriame atnaujintas „Logan“ automobilių interjeras, spalvų asortimentas bei išorės detalės. Drauge su „Logan New Collection“ rinkai pristatoma ir nauja „Logan“ automobilių versija „Logan Prestige“, kuri pasižymi išskirtinėmis išorės detalėmis bei vienintelė iš „Logan“ automobilių komplektuojama su 1,6 16V „Renault“ varikliu.

„Logan New Collection“ modeliuose daug dėmesio skirta automobilių patrauklumui. Atnaujintų „Logan“ interjerą puošia visiškai nauji apmušalai ir kruopščiai parinktos vidaus detalės. Naujai sukonstruota pavarų svirtis tapo standartine įranga visose „Logan“ versijose ir sustiprina automobilio modernumo pojūtį. „Logan New Collection“ automobiliai siūlomi su nauja „Blaupunkt RDS“ radijo įrangos serija, kuri turi nuimamą priekinį skydelį ir pasirinktinai komplektuojama su kasečių, kompaktinių plokštelių arba kompaktinių plokštelių su MP3 palaikymu grotuvais.

Atnaujintos ir naujųjų „Logan“ eksterjero detalės. „Ambience“ ir „Laureate“ versijose galiniai žibintai komplektuojami su skaidriais indikatoriais, o „Laureate“ versijos galą puošia papildomas spoileris, kuris suteikia automobiliui lengvumo pojūtį. „Logan“ bagažinės atidarymui nuo šiol užtenka vieno mygtuko paspaudimo ir nebereikia rakto, o priekinės automobilio grotelės dažomos kėbulo spalva. Kartu su šiais „Logan“ interjero bei eksterjero pakeitimais išplėstas ir papildomos automobilių įrangos sąrašas. Jis papildytas nauja 15 colių lietų ratlankių gama. „Logan New Collection“ automobilius galima užsisakyti keturių šiuolaikinių metallic spalvų - Mineral Blue, Platinum Grey, Comet Grey ir Tundra Beige, kurios atitinka dabartines madas rinkoje. Dar viena „Logan“ naujiena yra šių automobilių versijų gamą išplečiantis „Logan Prestige“. Su 1,6 16V „Renault“ varikliu gaminamas „Logan Prestige“ išsiskiria rafinuotų detalių gausa - „Trial“ apmušalai, specialių durų slenksčių moldingai, satino spalvos aliuminio vidinės durelių rankenos ir aliuminio stiliaus vėdinimo angų apvadai bei priekinė konsolė ir kitos detalės.

Kuriant „Logan Prestige“, daug dėmesio buvo skirta vairuotojo komfortui. Vairas bei pavarų perjungimo svirtis aptraukti oda, atnaujinti sidabro spalvos prietaisų skydeliai su raudonomis rodmenų zonomis. „Logan Prestige“ eksterjero visumą formuoja kėbulo spalva dažyti priekiniai ir galiniai bamperiai bei durų rankenos ir šoniniai apsauginiai moldingai. Tik šioje „Logan“ automobilių versijoje išoriniai veidrodėliai taip pat dažomi kėbulo spalva, o grotelių viršutinė dalis papuošta languotu raštu. „Logan Prestige“ siūlomas keturių metallic spalvų - Platinum Grey, Comet Grey, Mineral Blue ir Toreador Red bei vienos ne metallic spalvos - Marine Blue. „Logan Prestige“ galima papildomai užsakyti “Bolshoi” lietus ratlankius.

“Logan Prestige” išskirtinumas - 1,6 litrų 16V „Renault“ variklis, kurį galima užsakyti tik “Prestige” versijai visoje “Logan” automobilių gamoje. Toks variklis „Logan Prestige“ buvo parinktas siekiant sukurti malonaus vairavimo pojūtį. Su naujuoju 105 arklio galių (77 kW) prie 5750 apsukų per minutę ir maksimalaus 148 Nm sūkio momento prie 3750 apsukų per minutę varikliu „Logan Prestige“ 100 km/val. greitį išvysto per 10,2 sekundes, maksimalus automobilio greitis - 183 km/val. Prie 2000 apsukų 90 proc. maksimalaus sukimo momento pasiekiantis variklis greitėja tolydžiai. Šie variklio duomenys išskiria „Logan Prestige 1,6 16V“ iš panašiai kainuojančių automobilių ypatingu našumu. Mišriu režimu - mieste ir užmiestyje - 16 vožtuvų 1,6 litro variklis sudegina 7,1 litrą benzino 100 kilometrų. 1,6 16V variklis komplektuojamas su „Type JH“ penkių pavarų dėže, kuri pasižymi pagerinta sinchronizacija ir tikslesniu pavarų perjungimu. Nebrangiai  eksploatuojamas „Logan Prestige 1,6 16V“, kuriam tepalus reikia keisti tik kas kas 30 tūkst. km., daugumoje ES valstybių parduodamas su standartine 3 metų arba 100 tūkst. km ridos garantija, kaip ir kiti „Logan“ automobilių variantai.

Papildoma informacija: Justas Kriukas,

(5) 210 72 32, (656) 35620, UAB „Prime Partner“

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...