Dalijimosi automobiliu paslauga jau startavo ir Klaipėdoje
Atnaujinta: 2020-03-09
  • CityBee1

Naudotis visame pasaulyje populiaria, Lietuvoje sparčiai besiplečiančia dalijimosi automobiliu (car sharing) paslauga jau gali ir Klaipėdos gyventojai bei įmonės. Prieš metus Vilniuje startavusi paslauga „CityBee" jau atkeliavo ir į Lietuvos uostamiestį - Šilutės pl. 83 praėjusią savaitę atidaryta pirmoji aikštelė.

„Įsitvirtinę Vilniuje ir įvertinę sparčiai augantį „CityBee" paslaugos populiarumą, šiuos metus paskyrėme aktyviai plėtrai į kitus Lietuvos miestus - neseniai startavome Kaune, o dabar ir Klaipėdoje. Tikimės, jog uostamiestyje šią paslaugą išbandys ir pamėgs ne tik čia veikiančios įmonės ir miesto gyventojai, bet ir vasaros metu pajūryje besilankantys poilsiautojai", - sako „CityBee" veiklos vadovas Aurimas Drūtys.

Jo teigimu, dalijimosi automobiliu paslauga visoje Europoje miestiečiams pakeičia savų arba tarnybinių automobilių naudojimą, o jau besinaudojančioms įmonėms užtikrina mažesnes išlaidas transportui.

Klaipėdoje „CityBee" startavo su 5 kompaktiškais miesto automobiliais, tarp kurių „CityBee" klientų jau pamėgti stilingieji „Fiat 500" modelio automobiliai.

Anot „CityBee" veiklos vadovo, siūlomų automobilių kiekis šioje „CityBee" aikštelėje bus didinamas, atsižvelgiant į klientų poreikius.

Per metus „CityBee" dalijimosi automobiliu paslauga iš viso pasinaudojo virš 2200 vartotojų. Šiuo metu „CityBee" iš viso siūlo 85 automobilius 11 strateginių Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų vietų. „CityBee" paslaugos vartotojai važinėjasi „Fiat 500", „Fiat Punto", „Fiat Bravo", „Fiat Ducato" ir BMW 5 serijos modelių automobiliais.

Dalinimosi automobiliu paslauga „CityBee" suteikia galimybę visą parą naudotis automobiliais, prieš tai užsiregistravus internetinėje svetainėje www.citybee.lt ir rezervavus laiką.

„CityBee" paslaugą Lietuvoje pristatanti tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė" vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių stovėjimo aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupė valdo 20 įmonių Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.