Dar viena „Mitsubishi“ improvizacija miesto visureigio tema: XM
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 2016_XM001

Ko jau ko, bet kūrybinės energijos koncernui „Mitsubishi Motors Corporation" nestinga. Vis dar ieškantis išbaigtos naujos kartos dizaino „Mitsubishi" pastaraisiais metais sukūrė ir pristatė keliolika įspūdingų koncepcinių modelių, kuriais koncernas mėgina užčiuopti potencialių klientų reakciją. Naujausias dizainerių darbas - kompaktiškas miesto MPV visureigis XM - debiutuos rugpjūčio 11 dieną prasidėsiančioje Džakartos automobilių parodoje.

Mitsubishi“ improvizacija miesto visureigio tema: XM

Sportiškas ir elegantiškas XM savyje jungia miesto visureigio ir universalaus MPV savybes, o jo išvaizda susišaukia su anksčiau pristatytais koncerno koncepciniais modeliais. Platus, kresnas kėbulas išsiskiria talpa ir patogumu, masyvus apatinis priekinis „žandikaulis" ir griežta, sportiška žibintų linija formuoja „Dynamic Shield" priešakio sprendimą, jau atpažįstamą kaip naujasis „Mitsubishi" veidas.

Automobilis tuo pat metu primena ir padidinto pravažumo universalą, ir miesto visureigį, ir sportinę kupė, todėl galima manyti, kad kompaktiškas stileiva patiks visų trijų klasių gerbėjams. Be to, gera žinia yra ta, kad XM iš tiesų virs serijiniu kompaktišku automobiliu, kurį koncernas rengiasi jau nuo kitų metų spalio gaminti Indonezijoje.

Naujasis modelis bus orientuotas į šeimą, nes universalo savybėmis pasižymintis kėbulas bus erdvus ir praktiškas. Itin didelė vidaus erdvė leido sutalpinti net tris sėdynių eiles, todėl vietos užteks septyniems žmonėms.

Salonas labiau primins vienatūrį, nei visureigį - horizontali, plati priekinė dalis su prietaisų skydu, plati vidurinė konsolė, kontrastingos spalvos ir aliuminio detalės sukuria patogios, išbaigtos erdvės įspūdį.

Džakartoje „Mitsubishi" taip pat eksponuos 2017 metų laidos „Mirage", atnaujintą legendinį visureigį „Pajero" bei „Pajero Sport", specialią pikapo L200 laidą, atnaujintą kompaktišką miesto visureigį ASX bei furgoną „Delica".

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Europoje išbandyti penki nauji automobiliai

„Euro NCAP" paskelbė penkių naujų automobilių avarinius bandymus

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

Naujų automobilių salonai nuodingi

Paaiškėjo, kad pavojingi ir nauji automobiliai.

Kas vyks automobilių rinkoje? (Ukrainos pavyzdys)

Kaip ekspertai vertina automobilių rinkos perspektyvas.

Dar vienas „japonas“ – „Mitsubishi Galant“ - 1993 - 1997

Rinkdamiesi šią mašiną žinokite, kad išvykoms į užmiestį ir pasivažinėjimams kaimo keliukais ji nėra labai tinkama.