Elektromobilis „Volvo XC40 Recharge“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 259200_Volvo_XC40_Recharge_P8_AWD_in_Glacier_Silver
  • 259201_Volvo_XC40_Recharge_P8_AWD_in_Glacier_Silver
  • 259202_Volvo_XC40_Recharge_P8_AWD_in_Glacier_Silver
  • 259204_Volvo_XC40_Recharge_P8_AWD_in_Glacier_Silver
  • 259206_Volvo_XC40_Recharge_P8_AWD_in_Glacier_Silver
  • 259209_Volvo_XC40_Recharge_P8_AWD_in_Glacier_Silver
  • 259253_Volvo_full_car_range
  • 259313_Fully_electric_Volvo_XC40_introduces_brand_new_infotainment_syste

Volvo Cars" pristatė pirmą savo elektromobilį „Volvo XC40 Recharge" - naujos „Recharge" gamos modelį

Ateityje „Volvo" pirkėjai turės apsispręsti - ar jie nori iš elektros tinklo įkraunamo naujo „Volvo", ar ne? Šiandien „Volvo Cars" pristatė „XC40 Recharge" elektromobilį - pirmą kompanijos vien tik elektra varomą automobilį, taip pat pirmą visiškai naujos „Recharge" gamos modelį.

 

„Volvo XC40 Recharge", kuris pagamintas naudojant daug apdovanojimų pelniusio populiaraus mažo SUV „XC40" platformą, yra pirmas vien tik elektra varomas „Volvo" modelis. Jo debiutas žymi milžinišką „Volvo Cars" žingsnį: tai yra ne tik pirmas gamintojo elektromobilis, bet ir pirmas „Volvo" automobilis su visiškai nauja multimedijos įranga, naudojančia „Google" operacinę „Android" sistemą.

 

Per kitus penkerius metus „Volvo Cars" kasmet pristatys po naują elektromobilį - iki 2025 metų 50 proc. parduodamų automobilių bus varomi vien tik elektra, o kitą dalį sudarys hibridai. Visi elektriniai ir iš tinklo įkraunamą hibridinę pavarą turintys „Volvo" automobiliai turės bendrą „Recharge" pavadinimą.

 

Jau nuo 2020 metų pradžios visi, apsilankę „Volvo Cars" internetinėje svetainėje, bus klausiami ar nori pasirinkti „Volvo Recharge" automobilį. O dar labiau skatinant automobilių su elektros pavara įsigijimą, kiekvieną iš tinklo įkraunamą „Volvo Recharge" modelį metus bus galima krauti nemokamai, pirkėjui kompensuojant vidutinę šiuo laikotarpiu sunaudotos elektros kainą.

 

„Mes jau ne kartą patvirtinome - „Volvo Cars" ateitis yra elektrinė, - sako Håkanas Samuelssonas, kompanijos generalinis direktorius. - Šiandien žengėme labai svarbų žingsnį šio tikslo link, pristatydami vien tik elektra varomą „XC40" elektromobilį ir naują „Recharge" modelių gamą."

 

„Volvo XC40 Recharge" yra visiškai „Volvo" pirkėjų lūkesčius pateisinantis automobilis, su itin pažangia elektrine visų ratų pavara, kuris gali nuvažiuoti daugiau kaip 400 kilometrų (WLTP matavimo ciklu) vienu įkrovimu ir pasiekia 408 AG. Greitojo įkrovimo stotelėje akumuliatorius iki 80 proc. galima įkrauti vos per 40 min.

 

Multimedijos įranga su „Android" operacine sistema yra visiškai integruota į „Volvo On Call" - skaitmeninę kompanijos jungliųjų paslaugų platformą. Naudodamiesi ja, iš tinklo įkraunamų hibridų vairuotojai galės matyti kokį atstumą jie nuvažiuoja vien tik elektra.

 

Siekiant patenkinti numatomą itin didelį „Recharge" automobilių poreikį, „Volvo Cars" patrigubins automobilių su elektros pavara gamybą ir jau nuo kitų metų populiarius „Recharge" modelius siūlys fiksuotos „Designer's Choice" komplektacijos, taip užtikrinant itin greitą pristatymo laiką. „Volvo Cars" planuoja, kad 2020 metais iš tinklo įkraunamų automobilių pardavimas sudarys 20 proc. visų parduotų modelių.

 

Visi „Volvo" gamos modeliai - nuo mažų SUV „XC40", 60-os serijos modelių iki kompanijos flagmanų didžiųjų SUV „XC90" - turės ir „Recharge" versiją. „Volvo Cars" yra vienintelis automobilių gamintojas, siūlantis visų gamos modelių versijas su iš tinklo įkraunama elektros pavara.

 

„XC40 Recharge" ir „Recharge" automobilių gama iš esmės prisidės prie taip pat šiandien pristatyto ambicingo kompanijos veiksmų plano, kuriuo numatomi realūs veiksmai, sutampantys su Paryžiaus klimato kaitos susitarimu ir padėsiantys įgyvendinti „Volvo Cars" ambicijas iki 2040 metų tapti klimatui įtakos nedarančia kompanija. Daugiau apie „Volvo Cars" klimato planą galite sužinoti ČIA.

 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

„Volvo Cars“ savo 90-ąjį gimtadienį paminės pradėdama naujojo SUV „Volvo XC60“ gamybą

Nors per 90 metų įvyko itin daug pokyčių, vienas dalykas išliko tas pats – „Volvo“ įsipareigojimas gaminti saugiausius pasaulyje automobilius.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

Du automobiliai viename – „Volvo Duett“ sukanka 60 metų

Kompaktinis PV444 pirmą kartą parodytas 1944 m...

„Volvo LCP 2000“ – ateitis kurta prieš 30 metų

Lengvosios medžiagos, alternatyvūs degalai, labai mažos degalų sąnaudos...

Naujasis „Volvo FMX“: novatoriški sprendimai našesniems darbams statybų aikštelėse

Miunchene, Vokietijoje, vykstančios parodos „Bauma" metu pristatytas...

"Volvo" automobilių bagažinių talpumo testas

Naujojo Volvo V40 pristatymo metu AutoVikingai taip pat suorganizavo ir ...

„Autovikingai“ ir kitoks „Volvo 40“ pristatymas

Sutikite, yra bendraminčių klubų, kurie ...

„Volvo“ saugumas – trijų taškų saugos diržai

„Volvo“ saugumo technologijų inžinierius ...

„Volvo“ gerbėjų klubų susitikimas

Šiemet, kaip ir buvo žadėta, toks renginys įvyko Lietuvoje...

„Sostena“ ir „AutoVikingai“ už saugų eismą

Prasidėjus žiemai saugaus eismo klausimas tampa ...