„Fiat“ padėjo pasaulio lietuvių jaunimui susiburti
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Fiat_500_PLJS

Praėjusį savaitgalį vykusiame Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime (PLJS2012) svečius iš viso pasaulio ir Lietuvos pasitiko ne tik įvairi kultūros, mokslo, politikos ir verslo renginių programa - festivalio dalyvių laukė ir spalvingi oficialaus renginio vežėjo „Fiat" automobiliai, kuriuos jie galėjo apžiūrėti arba, išsirinkę norimą modelį, čia pat išbandyti.

Pirmieji oficialaus renginio automobilio privalumus išbandė PLJS2012 organizatoriai - siekdami jiems suteikti daugiau patogumo organizuojant festivalį, įgaliotoji „Fiat" atstovė Baltijos šalyse UAB „Autobrava" likus dviems mėnesiams iki renginio įteikė tris „Fiat 500" modelio automobilius.

Kaip teigia „Autobrava" vadovas Linas Paulauskas, šio modelio „Fiat" automobiliai buvo pasirinkti neatsitiktinai - jo teigimu, „Fiat 500" bene geriausiai atitinka renginio idėją bei auditoriją, nes yra jaunatviški, stilingi ir inovatyvūs automobiliai.

„Didžiuojamės, kad galėjome prisidėti prie tokio ypatingo renginio organizavimo, kuriame susibūrė ne tik garsūs ir nusipelnę savo srities profesionalai iš mūsų šalies, bet taip pat šviesūs lietuviai iš viso pasaulio, kuriems rūpi Lietuva ir jos ateitis. Mums buvo didelė garbė dalyvauti šiame renginyje ir būti jo dalimi", - sakė L.Paulauskas.

„Autobrava" indėlį į PLJS2012 taip pat įvertino ir renginio organizatoriai. „Manevringi automobiliai labai pravertė tiek rengiant festivalį, tiek festivalio metu važinėjant po beveik 200 hektarų Visuomenės harmonizavimo parko teritoriją", - sakė Kęstas Pikūnas, vienas festivalio organizatorių.

Pirmasis Lietuvos istorijoje Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas įvyko šių metų liepos 12-15 d. Prienų rajone, Visuomenės harmonizavimo parke. Jaunimui skirtas festivalis, aprėpiantis mokslą, verslą, politiką ir kultūrą, vyko keturias dienas, jo metu veikė kelios dešimtys erdvių, kuriose įvyko per šimtą įvairių pranešimų susitikimų ir diskusijų.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: