Geriausi vairuotojai sieks pakartoti pergales
Atnaujinta: 2020-03-09
  • FOTO7062
  • S_Brundza__Large_

Starto vieta ir laikas : rugsėjo 15 d. 14 val. „Autotoja" automobilių centras (Kaunas, Savanorių pr. 447 A.)
Renginys: Lietuvos žurnalistų autoklubo tradicinis konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2012". Pirmojo etapo varžybos

Šeštadienį Kaune prasidėsiantis tradicinis konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas" bus jau vienuoliktasis jų istorijoje. Tačiau iš pirmojo bandymo jį laimėti pavyko tik pirmojo konkurso nugalėtojui.

Pernai geriausio Lietuvos vairuotojo titulą laimėjusiam Kauno vairavimo mokyklos „Apoapsis" vadybininkui Mindaugui Bielikui tai pavyko padaryti iš penkto karto.

„Kitas gal ir nusipjautų netekęs kantrybės, - sako iškovotą titulą pasirengęs ginti M. Bielikas, - tačiau „Geriausiojo Lietuvos vairuotojo" konkursas - vienas iš nedaugelio, kur laimi net ir netapęs čempionu. Konkurso rungtys - tai ko reikia vairuotojui, norinčiam prie vairo kasdien jaustis vis tvirčiau. Jei konkurse turėtų galimybę dalyvauti daug daugiau vairuotojų, situacija keliuose neabejotinai būtų geresnė,"- įsitikinęs kaunietis M. Bielikas.

Nugalėtojo titulą brangina ir vilnietis, BTA draudimo atstovas Kęstutis Taškūnas, konkurso laurus laimėjęs 2010 metais iš aštuntojo bandymo, o šiame greitai prasidėsiančiame renginyje dalyvausiantis jau dešimtąjį kartą, konkursą praleidęs vos kartą.

„Konkurse tiek daug kartų dalyvauju vedamas ne tik noro nuolat tobulėti, siekti daugiau, - sako K. Taškūnas. - Ką čia slėpti - svajoju būti pirmuoju, „Geriausiojo Lietuvos vairuotojo" konkursą laimėjusiu du kartus. Ar pavyks, nedrįstu prognozuoti, nes kasmet jame rungiasi vis pajėgesni varžovai."

Lietuvos žurnalistų autoklubo renginį labai palankiai vertina ir tituluočiausias visų laikų Lietuvos automobilių sportininkas Stasys Brundza.

„Visokeriopai remtina tokia vairuojančių žurnalistų iniciatyva, skatinanti jaunus ir tam tikrą stažą prie vairo jau sukaupusius tobulinti įgūdžius, sekti naujoves ir stengtis jas įsisąmoninti, - teigia S. Brundza. - Turime daug mokyklų, rengiančių įvairių kategorijų vairuotojus. O kas paskui, prabėgus porai-trejetai metų, rūpinasi jų kvalifikacijos kėlimu, įgūdžių tobulinimu? Beveik niekas. O tai ir yra didžiausia blogybė, kurią išgyvendinus neišvengiamai gėrėtų ir situacija šalies keliuose".

Ar pagėrės ji pasibaigus „Geriausiojo Lietuvos vairuotojo" rinkimams? Palaukime, šeštadienį tik pirmasis konkurso etapas.

Nuotraukose:

Vilnietis K.Taškūnas „Geriausiojo Lietuvos vairuotojo" konkurse varžysis jau dešimtąjį kartą

Tituluočiausias šalies automobilių sportininkas S.Brundza labai palankiai vertina konkursus, skatinančius vairuotojus pasitempti


Konkurso spaudos centras - Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus"
Tel./Faks: 8 (5) 230 57 25

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

7 patarimai, kaip keliuose jaustis saugiu už motociklo vairo

Lietuvoje už motociklo vairo dažniausiai sėda 40-44 metų didžiųjų miestų gyventojai

Kad važiavimas dviračiu netaptų kančia: dažniausios traumos ir kaip jų išvengti

Dažniausiai pasitaikančios lėtinės dviratininkų traumos

Taisyklės, kurias privalo žinoti kiekvienas dviratininkas

Dviratininkai yra lygiateisiai eismo dalyviai, keliuose turintys teises ir pareigas bei privalantys laikytis kelių eismo taisyklių

Ko nesuprantame vieni apie kitus kelyje?

Saugaus vairavimo tema nuolat linksniuojama ir ...

Nacionalinis kelių eismo taisyklių egzaminas

Prabėgusį penktadienį visoje Lietuvoje vyko ....

Apie pasikeitimus, suteikiant teisę vairuoti motociklus ir triračius

Žiema - laikotarpis, kai Lietuvos moto gyvenimas apmiršta...(papildyta)

„Geriausiojo vairuotojo“ titulo pernykštis nugalėtojas nebegins

Taigi, paskutinį rugsėjo sekmadienį sveikinsime

Geriausi vairuotojai sieks pakartoti pergales

Pernai geriausio Lietuvos vairuotojo titulą...

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: