„Gireve” projektas: susitarta įkurti elekromobilių įkrovimo stotelių susivienijimą
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Gireve

„Caisse des Dépôts" elektros skirstymo įmonė „ERDF", „PSA Peugeot Citroën" ir „Renault" pasirašė susitarimo memorandumą dėl bendros „GIREVE" organizacijos įkūrimo. Ji rūpinsis įkrovimo stotelių elektromobiliams ir kraunamiems hibridiniams automobiliams tinklų kūrimu. Spaudos konferencijoje dalyvavo industrijos atkūrimo ministras Arnaudas Montebourgas, ekologijos, tvarios plėtros ir energetikos ministras Delphine'as Batho ir valstybės transporto, jūrų ir žvejybos ministras Frédéricas Cuvilleras.


Paslaugų rinkinys

Naujos paslaugos dėka vairuotojai galės naudotis visomis įkrovimo stotelėmis, kam jos bepriklausytų - savivaldybėms, stovėjimų aikštelių savininkams ar privatiems operatoriams.

Navigacijoje arba išmaniajame telefone įdiegta programa padės rasti aplink esančias stoteles ir rezervuoti vieną iš jų. Vairuotojai galės įkrauti elektromobilius ne tik įprastame rajone ir savo operatoriaus stotelėje, bet ir kitose vietose - kitų operatorių įkrovimo taškuose Prancūzijoje ir kitur.

Besitęsianti konsultacija

Ministerijų prašymu keturi signatarai pradės derybas su akcininkais ieškant patirtimi ir resursais tinkamų partnerių.

Pirmoji užduotis - sukurti nacionalinę įkrovimo taškų tinklo sistemą su tikslia informacija - įskaitant ir užmtumą - apie kiekvieną jų. Ši sistema bus prieinama visiems operatoriams, kad jie galėtų plėtoti paslaugas vartotojams - žemėlapius, įkrovimo stoteles, mobilumą bei tobulinti vartotojų aptarnavimą. Įkurta organizacija taip pat parengs duomenų mainų standartus, leisiančius paprastai vykdyti pavedimus tarp operatorių. Organizacija reprezentuos Prancūziją derantis su kitomis šalimis, kad šie standartai būtų naudojami ir tarptautiniuose pavedimuose. „GIREVE" savo kompetencijos srityje taip pat konsultuos savivaldybes.

Prancūzijos vyriausybė dalyvaus „GIREVE" projekte - kaip ir akcininkai, ji stebės projekto progresą ir padės teikiant elektromobilių naudotojams reikalingas paslaugas.


Apie „Caisse des Dépôts"


„Caisse des Dépôts" ir jos šalutinės įmonės yra valstybės valdoma grupė, kuri vykdo ilgalaikes investicijas, skatinančias lokalius ekonominės plėtros projektus. Jos veiklos tikslas buvo apibrėžtas 2008 m. rugpjūčio 4 d. Prancūzijos ekonomikos modernizacijos akte: „Caisse des Dépôts" ir jos šalutinės įmonės yra viešoji grupė, besirūpinanti viešuoju interesu ir nacionaliniu ekonomikos augimu. Grupė remia visuomeninį interesą turinčius valstybės, vietinių ar regioninių institucijų sprendimus bei gali dalyvauti konkurencinėje veikloje."

Apie „ERDF"

„ERDF" ("Electricité Réseau Distribution France") buvo įkurta 2008 m. sausio 1 d. Ji reguliuoja 95 proc. kontinentinės Prancūzijos elektros paskirstymo tinklo. Turėdama 35 tūkst. darbuotojų, kompanija užtikrina 1,3 mln. km elektros linijų veikimą, plėtrą ir 35 mln. klientų aptarnavimą. Plačiame tinkle kompanija vykdo įvairias operacijas - jungčių aptarnavimą, tiekėjų paskyrimą, remontą bei tiekėjų pakeitimus. Ji taip pat skaičiuoja kiekvieno kliento sunaudotą elektros energiją ir apdoroja informaciją, užtikrindama elektros energijos rinkos funkcionavimą.


Apie „PSA Peugeot Citroën"

Iš dviejų puikiai pasaulyje žinomų markių sudaryta „Peugeot" ir „Citroën" grupė 2011 m. pasaulyje pardavė 3,5 mln. automobilių, iš kurių 42 proc. iškeliavo už Europos ribų. Grupė yra antroji pagal dydį automobilių gamintoja Europoje, 2011 m. gavusi 59,9 mlrd. eurų pajamas. „PSA Peugeot Citroën" savo produkcija prekiauja 160 valstybių. 2011 m. kompanija skyrė daugiau nei 2 mlrd. eurų tyrimams ir plėtrai, kurie daugiausiai buvo skirti naujas energijos rūšis naudojantiems automobiliams. Grupė vykdė veiklą finansiniame („Banque PSA Finance"), logistikos („Gefco") ir automobilių dalių („Faurecia") sektoriuose.

Apie „Renault"
118-oje šalių veikianti „Renault Group" kuria, vysto, gamina ir parduoda trijų prekės ženklų - „Renault", „Dacia" ir „Renault Samsung Motors", asmeninius ir komercinius automobilius. Siekdama įveikti naujus aplinkosaugos bei ekonomikos iššūkius automobilių industrijoje, „Renault" įgyvendina dviejų krypčių strategiją: dabartinių technologijų tobulinimą pristatant naujos kartos ekologiškus variklius bei nulinės emisijos („Zero Emission") programą. 2011 metais „Renault" pristatė visiškai elektrinių automobilių asortimentą, kurį pirmiausiai sudarė „Fluence ZE" ir „Kangoo ZE". 2012 metais asortimentą papildė novatoriškas miesto keturratis „Twizy", o šį rudenį bus pradėta prekiauti ir „ZOE". Ši serija novatoriškiausius sprendimus paverčia prieinamus kur kas didesniam žmonių skaičiui. Kartu su partneriu „Nissan" „Renault" tikisi tapti pasauline masinės elektromobilių gamybos lydere.

 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

„Renault Voiturette“ – 115 metų

2013 m. gruodžio 24 d. sukako 115 metų nuo tos dienos, kai

„Renault AX“ – 105 metai

Prieš 105 metus, 1908 m. spalio mėn. pabaigoje...

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

35-eri „Renault 18“ metai

Didelis šeimos automobilis „Renault 18" debiutavo 1978-ųjų kovą...

30 metų „Renault 11“ jubiliejus

Šis automobilis buvo itin sėkmingas kompaktinių automobilių klasėje visame pasaulyje...

Kaip gimė „Renault Alpine“ modelis

„Renault Spéciale" ir „Rédélé Spéciale" pagrindas buvo „4CV" bazė su

Legendinio modelio "Alpine" istorija

Jau beveik 60 metų, trims automobilių vairuotojų kartoms „Alpine"

„Clio“: nuo 1-osios iki 4-osios kartos

1990 m. pasirodžiusi pirmoji „Clio" karta iš karto

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: