Greičiausias metų festivalis vyks paskutinį sausio savaitgalį
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Halls_Winter_Rally_2013_greicio_ruoze_nuotr
  • Halls_Winter_Rally_2013_ziurovu_zonose_nuotr
  • Halls_Winter_Rally_2013_1_nuotr
  • I_radingi_Halls_Winter_Rally_2013_ziurovai__rali_stebeje_kubile_nuotr

Paskutinį sausio savaitgalį, sausio 24-25 dienomis, Utenos apylinkėse startuos greičiausias metų festivalis „Halls Winter Rally 2014". Penktadienį vakare ir visą šeštadienio dieną greiti automobiliai, profesionalūs lenktynininkai, tūkstantinės minios, geriausios emocijos ir puikūs vaizdai Utenos regioną pavers žiemos švente, savo atmosfera skatinančia pasiduoti adrenalino antplūdžiui.

„Halls Winter Rally 2014" - tai tradicinis tarptautinis automobilių ralis, šiemet kviečiantis burtis draugus, kolegas, bendraminčius bei šeimos narius ir atvykti į Utenos regioną. Ralio organizatoriai ruošia įspūdžių kupiną renginį.

„Per šešerius metus Utenoje žiemos ralis tapo ne tik automobilių sporto renginiu, bet ir visos Lietuvos laukiama švente. Jei šaltuoju sezonu dalis Lietuvos tarsi užmiega žiemos miegu, tai tas negalioja sausio pabaigai, kuomet Utenos regione vyksta „Halls Winter Rally". Todėl jį pagrįstai galime pavadinti pirmuoju tokio masto žiemos festivaliu Lietuvoje, o Utena - jo sostine", - kalbėjo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.

Šiais metais „Halls Winter Rally" organizatoriai kviečia aktyviai stebėti pirmąjį Lietuvos automobilių ralio čempionato etapą.

„Praėjusiais metais lenktynininkų gerbėjai parodė, kad gali būti išradingi. Ralio metu išvydome ir atsivežtų kartoninių figūrų su filmų personažais, ir daugybę lenktynininkus palaikančių plakatų bei vėliavų. Atsirado žiūrovų, kurie netgi nepatingėjo atsivežti didžiulį kubilą, kurį per naktį kūreno ir ralį stebėjo jame. Jei anksčiau tokia atmosfera vyraudavo, pavyzdžiui, pasaulio ralio čempionato Švedijos ralyje - dabar tai galime išvysti pas mus. Dėl to šiemet žiūrovus raginame būti išradingais ir visiems prisidėti prie šventės kūrimo", - sakė Miglė Juškaitė - Žalnierukynienė.

Jau aštuntus metus „Halls Winter Rally" organizuojamas viešosios įstaigos „Nacionalinis automobilių klubas" bei sporto rinkodaros įmonės „Pitlane", aktyviai prisidedant Utenos rajono savivaldybei. 2014 metais vaizdingame Utenos regione „Halls Winter Rally" bus rengiamas jau šeštą kartą, o šio garbingą istoriją menančio renginio ištakos siekia net 1994 metus.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Dakaras 2020: Pietų Amerika ar Afrika?

Vos baigėsi 2019 m. Dakaro ralis, prasidėjo spekuliacijos dėl maratono 2020-aisiais.

Kur šį savaitgalį stebėti „Samsonas Motorsport Rally Utena“

Kur stebėti lenktynes ir kokios įdomiausios greičio ruožų vietos?

Automobilių ralio stebėjimo tradicijos pasaulyje

Žiemos virusas, kuris nepalieka abejingų \ \ \ \

„Hyosung“ motoroleriai – madingas vasaros akcentas

Už lango, kad ir ne kalendorinė, bet jau vasara.

Kaip gimė „Renault Alpine“ modelis

„Renault Spéciale" ir „Rédélé Spéciale" pagrindas buvo „4CV" bazė su

„Renault Sport“ kolekcija

Vakar Rygoje Pabaltijo šalių žurnalistai susipažino su "Renault" sportinių automobilių gama

„Auto show millennium 2012“

Antroji moto klubo „Aliens MC" organizuojamo ...

„Bike show millennium 2012“

Jau esame įpratę, kad birželio pradžioje...

Motociklininkų sezono atidarymas Alytuje

Foto reportažas iš Alytaus

Baikerių viduržiemis 2012

Prabėgusį savaitgalį, tradiciškai, netoli Vilniaus ...