„Halls Winter rally“ turės naują nugalėtoją
Atnaujinta: 2020-03-09
  • image2
  • image

Pirmasis šiais metais Lietuvos ralio čempionato etapas „Halls Winter Rally" tradiciškai yra vienas populiariausių ralių Lietuvoje ir pritraukia tūkstančius žiūrovų. Deja, šiemet tarp jų bus ir praėjusių metų šio ralio nugalėtojas Deividas Jocius.

Tiesa, tai nereiškia, kad Deividas ruošiasi pamiršti savo sportinę aprangą. Po nepilno praėjusių metų sezono Deividas nutarė padaryti pertrauką ir geriau pasiruošti ateinančiam sezonui.
„Noriu visus savo gerbėjus nuraminti, tikrai nebaigiau sportinės karjeros. Šiame sporte turiu didelių ambicijų ne tik Lietuvoje," - sako praėjusių metų „Halls Winter Rally" nugalėtojas Deividas Jocius.

Šiais metais D. Jocius subūrė visiškai naują komandą, rado naujus partnerius, su kuriais parengė trejų metų planą dalyvavimo lenktynėse ne tik Lietuvoje, bet ir aukščiausio lygio užsienio lenktynėse. Tačiau konkrečių lenktynių įvardinti nenorėjo. „Nenoriu žadėti to, ko dar nepadariau, tačiau tai bus tikrai ne nacionaliniai čempionatai," - paslaptingai šypsosi Deividas.

Žinoma, nebus pamirštas ir lietuviškas ralis, čia Deividas Jocius dėl savo azartiško vairavimo stiliaus turi nemažai gerbėjų ir jų nuvilti nežada.

„Šių metų žiemos lenktynėms tiesiog nespėjome pasiruošti, nes ralyje žadu dalyvauti su nauju nepatyrusiu šturmanu ir mums dar reikia daug dirbti, kad galėtumėm deramai kovoti dėl aukščiausių pozicijų Lietuvoje. Mūsų šalyje manęs nedomina kitos vietos, visada kovoju tik dėl pirmos, - sako D. Jocius.

Sportininkas galvojo registruotis ir važiuoti tarp taip vadinamų „nulinių" ekipažų, kurie važiuoja prieš pirmuosius automobilius ir taip perspėja apie prasidedančias varžybas, tačiau persigalvojo.

Praėjusią savaitę D. Jocius su savo naujuoju kolega buvo išvykęs į Monte Karlą, kur ne tik stebėjo pasaulio ralio čempionato kovas, bet ir sudarinėjo šio ralio greičio ruožų stenogramą.

Apie pretendentus į šių metų žieminio ralio nugalėtojų taurę Deividas kalbėjo atsargiai. „Pretenduoti gali bet kas iš pirmojo sportininkų dešimtuko. Aš, kaip kaunietis, norėčiau, kad ji atitektų mano miesto atstovui - ją laimėti gali ir Ramūnas Čapkauskas, ir Vytautas Švedas," - sako D. Jocius.

Primename, kad iki šiol „Halls Winter Rally" yra laimėję tik du lietuviai: Saulius Girdauskas ir Deividas Jocius. Kas laimės šįkart, paaiškės jau po dviejų dienų - šeštadienį.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Dakaras 2020: Pietų Amerika ar Afrika?

Vos baigėsi 2019 m. Dakaro ralis, prasidėjo spekuliacijos dėl maratono 2020-aisiais.

Kur šį savaitgalį stebėti „Samsonas Motorsport Rally Utena“

Kur stebėti lenktynes ir kokios įdomiausios greičio ruožų vietos?

Automobilių ralio stebėjimo tradicijos pasaulyje

Žiemos virusas, kuris nepalieka abejingų \ \ \ \

„Hyosung“ motoroleriai – madingas vasaros akcentas

Už lango, kad ir ne kalendorinė, bet jau vasara.

Kaip gimė „Renault Alpine“ modelis

„Renault Spéciale" ir „Rédélé Spéciale" pagrindas buvo „4CV" bazė su

„Renault Sport“ kolekcija

Vakar Rygoje Pabaltijo šalių žurnalistai susipažino su "Renault" sportinių automobilių gama

„Auto show millennium 2012“

Antroji moto klubo „Aliens MC" organizuojamo ...

„Bike show millennium 2012“

Jau esame įpratę, kad birželio pradžioje...

Motociklininkų sezono atidarymas Alytuje

Foto reportažas iš Alytaus

Baikerių viduržiemis 2012

Prabėgusį savaitgalį, tradiciškai, netoli Vilniaus ...