„Hertz“ ir „Renault“ elektromobiliais aprūpins automobilių nuomos rinką Europoje
Atnaujinta: 2020-03-09

Korporacija „Hertz" pasirašė ketinimų raštą, kuriame nurodyta, jog „Hertz" bei dalijimosi automobiliu klubo „Connect by Hertz" automobilių parkus visoje Europoje papildys nauji ir pažangūs elektra varomi „Renault" asortimento automobiliai. „Hertz" bus vienas pirmųjų automobilių nuomotojų, klientams pasiūlysiančių išbandyti „Renault Twizy", bei kartu nuomosiančių ir „ZOE", „Fluence Z.E." bei „Kangoo Z.E." modelius.

Ženevos automobilių parodoje „Hertz" pasirašyta elektra varomų transporto priemonių iniciatyva, įtraukianti ir „Renault", demonstruoja kompanijos pasiryžimą aprūpinti klientus nulinės emisijos* mobilumo sprendimais. Per ateinančius du metus visoje Europoje „Hertz" planuoja savo automobilių parką papildyti 500 „Renault" modelių. Ši partnerystė leis įgyvendinti dalį 2010 m. gruodį pristatytos pasaulinės „Hertz" elektra varomų transporto priemonių programos, kuria siekiama plačiajai visuomenei pristatyti įvairias nulinės emisijos transporto priemones, varomas elektra.

„Hertz" korporacijos pirmininkas ir generalinis direktorius Mark Frissora teigia: „Visame pasaulyje „Hertz" stengiasi įgyvendinti savo elektra varomų transporto priemonių iniciatyvą, o ši partnerystė su „Renault" bus gyvybiškai svarbi siekiant tikslų Europoje. „Renault" sukūrė platų elektromobilių asortimentą, puikiai atskleidžiantį, jog dizainas, stilius ir lankstumas yra suderinami su nuline emisija*. Laukiame 2012 m. pradžios, kuomet galėsime „Hertz" klientams ir „Connect by Hertz" nariams suteikti galimybę vairuoti tokias transporto priemones."

„Renault" elektromobilių asortimentas, sukurtas daugiausiai dėmesio skiriant klientams, patenkina įvairių žmonių - nuo pavienių miestiečių iki šeimų - poreikius. „Fluence Z.E." yra šeimos automobilis, atskleidžiantis, kad dydis, komfortas ir patogumas eina koja kojon su ekologiniu sąmoningumu, o elektra varomas furgonas „Kangoo Z.E." yra idealus automobilių parkams ir verslo klientams.

„Twizy" - mažas, vikrus ir praktiškas automobilis - yra idealus važiavimui mieste. Jame suderintos motorolerio bei automobilio technologijos ir išskirtinis dizainas. „ZOE", 100 proc. elektra varomas automobilis, pasižymintis įprasto B segmento automobilio erdve, yra pagamintas specialiai judriai miesto aplinkai ir taip pat yra patogus ilgesnių kelionių metu.

„Hertz", kaip didžiausias pasaulyje automobilių nuomos oro uostuose prekės ženklas, elektra varomas ir hibridines transporto priemones pristato skirtingoms vartotojų grupėms - miestiečiams, universitetų studentams, keliautojams ir korporacijoms. Įgyvendindama dalį savo strategijos „Hertz" formuoja partnerystes su gamintojais, įkrovimo stotelių tiekėjais, savivaldybėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, korporacijomis ir kitais tarpininkais.

„Renault" pardavimų skyriaus vyriausias viceprezidentas Uwe Hochgeschurtz teigia: „Elektra varomos transporto priemonės yra į ateitį orientuotas sprendimas šiandienos aplinkosaugos ir triukšminio užterštumo problemoms. Mes sukūrėme įdomų nulinės emisijos transporto priemonių asortimentą, kuris gali patenkinti įvairiausių klientų poreikius. Partnerystė su „Hertz" leis visuomenei išbandyti novatorišką keliavimo technologiją bei padės suprasti „Renault" „Z.E." (zero emission, liet. nulinės emisijos) asortimento teikiamą naudą aplinkai."

Kartu savo partnere „Nissan", „Renault" siekia tapti nulinės emisijos* mobilumo lydere, pirma automobilių gamintoja, už prieinamą kainą parduodančia daugiausiai elektra varomų ir lengvųjų komercinių automobilių. Šie metai bus ypatingi „Renault" istorijoje, nes rinkai bus pateikti net trys elektra varomi modeliai: „Fluence Z.E.", „Kangoo Z.E." ir „Twizy", o 2012 m. - ir „ZOE".

Per ateinančius kelis mėnesius „Hertz Global EV", formuodama elektromobilių tinklą, išpirks kompanijos nuomos ir dalijimosi automobiliu punktus kaip pagrindą transporto priemonėms ir įkrovimo stotelėms bei perims įvairias kompanijos technologijas, įskaitant sudėtingus automobilių parko valdymo įrankius ir klientams skirtą „NeverLost" GPS sistemą.

„Renault" elektromobiliai papildys „Hertz" „Green Collection" („Žaliųjų automobilių" kolekciją). Visi „žalieji automobiliai" Europoje gali būti rezervuojami pagal automobilio markę ir modelį, jie pasižymi mažesne nei 140 g/km CO2 emisija, todėl yra draugiškesni aplinkai negu dauguma kitų automobilių. Minėti automobiliai su vienu litru degalų gali nuvažiuoti 19-27 km, priklausomai nuo automobilio dydžio, tad būdami ekonomiški, jie leidžia klientams dar daugiau sutaupyti keliaujant.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.