„Hyundai“ – aukščiausi saugumo įvertinimai abejose Atlanto pusėse
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Hyundai_i30_EuroNCAP_apdovanojimai
  • Hyundai_SantaFe_EuroNCAP_apdovanojimai

Naujasis „Hyundai i30" universalas „EuroNCAP" automobilių saugumo bandymuose uždirbo aukščiausią įvertinimą - penkias žvaigždutes. Tuo tarpu naujos kartos „Hyundai Santa Fe" saugumas buvo įvertintas JAV - visureigis priskirtas aukščiausio saugumo standartus atitinkančiai kategorijai „Top Safety Pick". Vertinimus atlieka Amerikos draudimo ir kelių eismo saugumo institutas.

„i30" universalas nepriklausomuose „EuroNCAP" bandymuose pakartojo savo penkerių durų brolio - „i30" hečbeko, tapusio vienu saugiausių savo klasėje - rezultatą.

„i30" universalo saugumas surinko 90% galimų taškų „vaikų keleivių" kategorijoje Suaugusių keleivių kategorijoje universalo saugumas taip pat įvertintas 90 proc. „EuroNCAP" ekspertai išskyrė labai efektyvią galvos atramų sistemą, kuri puikiai apsaugo keleivių kaklą po smūgio į automobilio galą.

Naujosios kartos „i30" universalas gerai pasirodė ir pėsčiųjų saugumo bandymuose, gavęs didžiausią skaičių taškų už pėsčiųjų kojų apsaugą. Elektroninė stabilumo programa ir priminimas apie neužsegtus saugos diržus priekinėse ir galinėse sėdynėse padėjo šiam modeliui gauti 86% „pagalbinių apsaugos sistemų" kategorijoje.

„Hyundai Motor Europe" viceprezidentas ir gamybos direktorius Allanas Rushforthas taip komentavo vertinimo rezultatus: „Penkių žvaigždučių įvertinimas parodo mūsų pasiryžimą gaminti Europai skirtus automobilius ir užtikrinti aukščiausią saugumo lygį „Hyundai" klientams. Tai įrodymas, kad mūsų strategija gaminti automobilius Europoje europiečiams yra sėkminga, o „Hyundai" dizainas, kokybė ir vertė pritraukia naujų pirkėjų."

Kiekvienam Europoje parduodamam naujos kartos „i30" taikomas „Hyundai" penkerių metų trigubos priežiūros paketas. Ši laurus pelniusi patikimumo sistema apima penkerių metų garantiją be ridos apribojimo, penkerius metus teikiamą techninę pagalbą kelyje ir penkerius metus atliekamą techninę apžiūrą.

Tuo tarpu už Atlanto naujasis visureigis „Hyundai Santa Fe" gavo aukščiausią Amerikos draudimo ir kelių eismo saugumo instituto 2012 metų apdovanojimą „Top Safety Pick". Šis apdovanojimas skiriamas saugiausioms transporto priemonėms, bandymuose imituojant vidutinio stiprumo priekinį kampinį susidūrimą, smūgį į šoną, apsivertimą ir smūgį į galą.

„Saugumas buvo ir bus didžiausias „Hyundai" prioritetas, tad mes labai džiaugiamės matydami savo naująjį „Santa Fe" modelį šiame svarbiame prestižiniame sąraše. „Hyundai" pasiryžusi kurti ir gaminti geriausias aktyvios ir pasyvios apsaugos technologijas,", - sakė A.Rushforthas.

Aktyvios apsaugos sistemos veikia kaip integruotas kompleksas priemonių, padedančių vairuotojui išvengti avarijos sudėtingose situacijose. ABS (stabdžių antiblokavimo sistema), ESP (elektroninė stabilumo programa), VSM (automobilio stabilumo valdymo sistema), DBC (nuokalnės stabdžio valdymo sistema) ir HAC (pagalbinė pajudėjimo įkalnėje sistema) padeda vairuotojui sudėtingomis sąlygomis. Nukrypimo nuo važiavimo juostos įspėjimo sistema įspėja vairuotoją, jei automobilis nukrypsta į gretimą eismo juostą be įjungto posūkio signalo.

Naujosios kartos „Hyundai Santa Fe" Europoje pradėta prekiauti 2012 metų spalio mėnesį, o debiutas Lietuvoje numatomas metų pabaigoje Europos nepriklausoma transporto priemonių vertinimo asociacija „EuroNCAP" paskelbs visureigių vertinimo rezultatus lapkričio 28 dieną.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: