„i40“ šiemet yra geriausiai parduodamas „Hyundai“ modelis Lietuvoje
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Hyundai_i40
  • Hyundai_i40_

Nepaisant vieno transporto skelbimų portalo ketvirtinėje apžvalgoje pasirodžiusios informacijos, „Lietuvos metų automobiliu 2012" išrinktas vidutinės klasės „Hyundai i40" šiemet išlieka populiariausiu „Hyundai" modeliu Lietuvoje - „Regitros" duomenimis per pirmuosius trejus šių metų mėnesius įregistruota 30 „Hyundai i40". Dar 14 „i40" įregistruota balandį. Naujų „Hyundai i30" per keturis mėnesius įregistruota 40.

Tuo tarpu „Autoplius barometro" naujų ir naudotų automobilių rinkos apžvalgoje nurodoma, kad per pirmąjį ketvirtį Lietuvoje neparduota nė vieno „Hyundai i40".

„Lietuvoje veikia 5 įgaliotieji „Hyundai" atstovai, todėl už visus negalime kalbėti apie bendrą parduotų „i40" skaičių, tačiau „Regitros" informacija yra objektyvi ir ji akivaizdžiai paneigia tyrime minimą teiginį. Analizės autoriams belieka palinkėti atidumo renkant informaciją ar tiesiog praktiško požiūrio, nes „i40" jau galima pamatyti sostinės gatvėse", - pažymėjo „Inchcape Motors" pardavimų ir rinkodaros vadovė Vilija Šinkūnienė.

„Hyundai i40" sulaukė sėkmės, nes modelis atitinka racionalaus ir atsakingo pirkėjo poreikius - yra ekonomiškas ir draugiškas aplinkai, atitinkantis aukščiausio saugumo reikalavimus, patogus ir šiuolaikiško dizaino.

Kai kurios „i40" modifikacijos pasižymi vienais geriausių klasėje ekologiškumo ir degalų taupymo rodikliais. Pavyzdžiui, „Hyundai i40" su 1,7 litro 115 AG dyzeliniu varikliu ir „Blue Drive" technologijomis 100 kilometrų suvartoja tik 4,3 litrų dyzelino, o į atmosferą variklis išmeta vos 113 gramų anglies dvideginio kilometrui kelio.

Tiek „Hyundai i40" vairuotojas, tiek keleiviai kelyje galės jaustis saugūs, nes automobilis užtikrina maksimalią apsaugą juo važiuojantiems asmenims. Projektuojant „i40" buvo siekiama aukščiausio saugumo lygio ir šis sumanymas pavyko - „Euro NCAP" bandymuose automobilis įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

Daug dėmesio skirta ir šiuolaikiškam dizainui, kuris turėtų patikti net ir labiausiai išlavinto skonio savininkui. Lietuvos pirkėjams „i40" siūlomas su universalo ir sedano kėbulu.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: