„Jaguar XKR“: galingiausias jaguaras atvyko į Lietuvą
Atnaujinta: 2020-03-09
  • IMG_3911__Large_
  • IMG_3915__Large_
  • IMG_3918__Large_
  • IMG_3924__Large_

Vienintelis įgaliotasis„Jaguar" atstovas Lietuvoje „Inchcape Motors" savo salone Vilniuje pristato „Jaguar XKR" - sportiškiausią „Jaguar" modelį ir vieną įdomiausių sportinių automobilių pasaulyje. 510 AG galios 8 cilindrų variklis su turbokompresoriumi užtikrina šiai 1753 kilogramus sveriančiai kupė pagreitėjimą iki 100 km/h per 4,6 sekundės ir leidžia pasiekti maksimalų 280 km/h greitį.

Į Vilnių atvežtas XKR išsiskiria „Black Pack" išorės apdailos paketu ir iš tiesų primena šuoliui pasirengusią didelę juodą katę. Tokį įspūdį sustiprina juodi 20 colių ratlankiai ir labai žemo profilio „Dunlop Sport Maxx" padangos. Automobilio salonas stebina aukštos kokybės apdailos medžiagomis, sportiniams automobiliams nebūdingu komfortu ir britiška salono elegancija.

„XKR tuo pat metu yra ir rafinuotas anglų džentelmenas odinėmis pirštinaitėmis, ir pakvaišęs lenktynininkas, kurio gyslomis teka benzinas. Nors tokia derme patikėti sunku, „Jaguar" inžinieriams ir dizaineriams tai padaryti kažkaip pavyko. Kaip teigė laikraščio „The Times" apžvalgininkas Jasonas Dawe, palyginti su „Jaguar XKR", vokiški sportiniai automobiliai atrodo bedvasiai tarsi politikai. Šis automobilis skirtas tikriems gurmanams, kurių net didelėse rinkose labai nedaug, o Lietuvoje tikriausiai tėra kelios dešimtys. Juolab džiaugiuosi, kad mes turime galimybių savo klientams pristatyti šį inžinerijos stebuklą", - emocijų neslėpė „Inchcape Motors" generalinis direktorius Donatas Stanionis.

„Jaguar XKR" susidomėjusiųjų Vilniuje lauks iki Joninių. Jei pirkėjo neatsiras, automobilis grįš į „Inchcape" saloną Helsinkyje.

Apie „Jaguar"
"Jaguar Cars Ltd." yra Didžiojoje Britanijoje Vaitlio mieste įsikūręs premium segmento ir sportinių automobilių gamintojas. Šiuo metu visos "Jaguar Cars Ltd." akcijos priklauso Indijos koncernui "Tata Motors Ltd.". "Jaguar" savo veiklą pradėjo 1922 metais kaip "Swallow Sidecar Company". Po Antrojo pasaulinio karo pavadinimas pakeistas į "Jaguar". Bendrovės automobiliai gaminami Didžiojoje Britanijoje Kastl Bromvič gamykloje netoli Birmingemo. Daugiau informacijos apie kompaniją: www.jaguar.com.


Daugiau informacijos: Vilija Šinkūnienė
„Inchcape Motors"
8 5 2168226

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...