Ką pasiimti su savimi išvykos su automobiliu metu
Atnaujinta: 2023-01-10

Ka_pasiimti_su_savimi_isvykos_su_automobiliu_metu

Nors bet kurį pasaulio kraštą dabar galime pasiekti lėktuvu, keliavimas su automobiliu vėl susilaukia vis daugiau dėmesio. Mašina yra ypač puikus pasirinkimas, jeigu tai nėra tolima išvyka, kai reikia kelias dienas tiesiog sėdėti prie automobilio vairo. Itin rekomenduojama automobiliu apkeliauti Lietuvą - mūsų šalis nėra didelė, todėl kelionės neprailgs, o pamatyti tikrai yra ką.

Jeigu planuojate išvyka su automobiliu, bet tiksliai nežinote, ką pasiimti su savimi - esate puikioje vietoje. Čia aptarsime pagrindinius dalykus, kurie jums padės kelionės metu susikurti dar geresnį laiką ir tuo pačiu pasinaudoti galimybe, kad keliaujate automobiliu ir turite daugiau vietos nei keliaujant lėktuvu ar kitomis transporto priemonėmis. Net neabejojame, kad įspūdinga vasara Lietuvoje keliaujant automobiliu suteiks nepamirštamas emocijas.

 

Stalo žaidimai ir knygos 

Pasinaudokite tuo, kad keliaujate automobiliu ir turite daugiau laisvos vietos nei įprastai. Žmonės dažnai pasiima tų dalykų, kurių neprireikia visos kelionės metu ir taip važiuoja apsikrovę. Tai nėra gera mintis, kadangi važiuojant prikrautu automobiliu sudeginsite daugiau kuro, o ir jaukumo bei patogumo bus mažiau. Vis tik, stalo žaidimai ir knyga yra tai, kas turėtų būti jūsų automobilyje. Jeigu galvojate, kad visą laiką skirsite tyrinėjimui, tai nepamirškite, kad nuovargis vis tiek pasijaus. Po ilgos dienos tikrai norėsis pailsėti, o tai galima padaryti su knyga rankoje.

Stalo žaidimai padės susikurti dar geresnes atostogų dienas. Dieną pasivažinėję po Lietuvos kraštus, vakare prie laužo arba namuke, stalo žaidimai sukurs išskirtinę atmosferą. Nereikia pasiimti ilgų ir sudėtingų žaidimų, kortos arba kiti paprasti žaidimai tikrai užpildys laisvus vakarus ir su šeimos nariais ar kitais artimaisiais galėsite užbaigti pilną įspūdžių dieną.

 

Maistas

Daug maisto imti į kelionę automobiliu tikrai nėra rekomenduojama, kadangi susirasti vietą, kur pavalgyti tikrai nebus sunku. Net jeigu keliaujate ir už Lietuvos ribų, visada nedideliu atstumu galima susirasti įvairių kavinių ir restoranų. Maistas karštyje greitai genda ir atsiranda apsinuodijimo pavojus. Vis tik, su savimi turėtumėte būti pasiėmę pakankamai vandens ir lengvų užkandžių. Kartais vien tik dėl vandens nusukti nuo kelio nesinori, tačiau ilgą laiką jaučiamas troškulys gali privesti prie nemalonumų.

Dėl to, kelionės metu visada iš anksto susiplanuokite sustojimo stoteles. Pasižiūrėkite, kur sustosite pavalgyti ir pailsėti. Nuovargis kelyje ir mieguistumas gali padidinti nelaimės riziką, todėl vietoje to, kad valgytumėte vairuodami ir bet kokia kaina bandytumėte pasiekti tikslą, sustokite, pailsėkite ir tuo pačiu pasimėgaukite mažų miestelių ar kitų kultūrų virtuve. Maisto į automobilį pasiimti daug tikrai nereikia, tačiau užkandžiai ir vanduo būtini.

 

Skirtingi rūbų komplektai 

Jeigu ruošiatės išvykai vasarą, gali atrodyti, kad šiltų rūbų tikrai nereikės. Tačiau, pasinaudokite galimybe, kad automobilyje yra daugiau vietos nei lagamine ir įsidėkite bent kelis šiltus rūbus. Pasirūpinkite ir neperšlampamais rūbais ar striuke nuo vėjo. Gamta neprognozuojama ir negalite būti tikri, kad staiga neužklups didelis lietus. Turėdami kuo persirengti ir šiltai apsirengti, padėsite sau išvengti peršalimo ir tuo pačiu neleisite gamtai sugadinti jūsų išvykos.

Vasaros metu reikia pasirūpinti ir rūbais ilgomis rankovėmis. Jeigu planuojate būti gamtoje, nepamirškite, kad uodo įkandimas gali būti ir pavojingas. Purškalai ir ilgos rankovės padės bent kažkiek nuo to apsisaugoti, todėl būkite tikri, kad į kelionę automobiliu pasiėmėte tiek šiltų rūbų, tiek reikiamą apranga apsisaugoti nuo uodų ir kitų vabzdžių.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Sustingęs laikas – apleista automobilių stovėjimo aikštelė Kipre

Pasaulyje yra įvairių vietų, vien pagalvojus apie kurias dažnas...

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: