Kaip atstatyti automobilio stiklo skaidrumą?
Atnaujinta: 2023-04-14

Nuvažiavau į techninę apžiūrą, bet manęs nepraleido dėl subraižyto stiklo. Sako - važiuokite poliruoti ir tvarkyti, arba keiskite stiklą. Dėl ko tai atsitinka ir ką patartumėte daryti?

Dėkingas  už atsakymą,
vairuotojas Petras Klimaitis

 

Atsako DIREKTORIUS LEŠEK ŠITEL

UAB AUTOLĖVA


Pagrindinė priežastis, kodėl jūsų nepraleido TA specialistas yra netinkama šviesos sklaida arba pralaidumas per stiklą. Matinis paviršius per stiklą sklindančią šviesą išsklaido, todėl darosi sunkiau pro jį žiūrėti, tuo pačiu tai gali varginti ilgesnėse kelionėse.

subraizytas stiklasNorint to išvengti, pirmas žingsnis - reikia laikui keisti bei atitinkamai prižiūrėti valytuvus bei jų gumas.


Jei jau yra stiklo pažeidimų (subraižymų), galima stiklą nupoliruoti ir taip atstatyti prieš tai buvusį skaidrumą, tačiau vertėtų nepamiršti, kad stiklas yra kietas paviršius ir jo taip lengvai nupoliruoti, kaip, sakykim, kėbulo, nepavyks, o ir gilesni įbrėžimai gali likti. Nes per giliai nupoliravus lieka duobė ir iškreipia vaizdą.

Mes visada siekiame optimalaus varianto - pagerinti šviesos pralaidumą ir vaizdą, bet nenupoliruoti per giliai. Paprastai tai pavyksta ir klientų automobiliai gauna TA taloną.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Akmenukai keliuose skaldo net ir šarvuotų automobilių langus

Po žiemos kai kuriuose šalies kelių ruožuose vairuotojus pasitinka tikra smulkių akmenukų iš po transporto priemonių ratų kruša

Jei stiklas užrasojo

Paprasti dalykai, kuriuos kartais pamirštame.

Stiklų tamsinimas

Nuomonė, kad langų tamsinimas mažina automobilio...

Priekinio stiklo priežiūra

Daugelis automobilių savininkų yra pastebėję ant savo mašinos priekinio stiklo ...

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: