Kauno ir Vilniaus studentams „CityBee“ dovanos kiną po atviru dangumi
Atnaujinta: 2020-03-09

Šio mėnesio pradžioje Kauno ir Vilnius studentų miesteliuose dalinimosi automobiliu aikšteles atidarę paslaugos „CityBee" teikėjai toliau stiprina draugystę su didmiesčių studentais ir dovanoja jiems nemokamo kino po atviru dangumi seansus. Kine po atviru dangumi, į kurį galima atvažiuoti automobiliu ir žiūrėti filmą iš jo neišlipus, studentai Kaune galės apsilankyti jau šįvakar, o Vilniuje - gruodžio 4 d.

Kaip teigia „CityBee" veiklos vadovas Aurimas Drūtys, apsilankiusieji renginiuose turės išskirtinę galimybę ne tik pasimėgauti Vakarų valstybėse labai populiaria, bet Lietuvoje iki šiol menkai žinoma pramoga, bet taip pat ir prisidėti prie kartu su aikštelėmis studentų miesteliuose startavusios socialinės kampanijos „Stabdyk arklius".

Kad į renginį patektų nemokamai, studentams reikia nuvykti į savo aukštosios mokyklos studentų atstovybę, joje pasiimti ir ant savo automobilio, greta numerio užsiklijuoti specialų „CityBee" socialinės kampanijos „Stabdyk arklius" lipduką.

„Pradėdami nuo jaunųjų vairuotojų, kurie pagal statistiką Lietuvoje pripažįstami daugiau nei pusės avarijų kaltininkais, planuojame vėliau kampaniją įgyvendinti ir didesniu mastu. Lietuva visoje Europos Sąjungoje išsiskiria žuvusiųjų keliuose, avaringumo rodikliais, tad manome, kad skatinti vairuotojų sąmoningumą ir atsakingą elgesį keliuose yra labai svarbu", - teigia „CityBee veiklos vadovas.

„CityBee kino po atviro dangumi seansas Kaune šįvakar vyks prekybos miestelio „Urmas" aikštelėje. Žiūrovams bus rodoma komedija „Sėkmės džentelmenai". Renginys prasidės 18:30 val. Bilieto kaina ne studentams - 15 litų. Filmo garsas bus transliuojamas radijo bangomis, prieš pat seansą bus nurodytas jų dažnis.

Įgyvendindama šią socialinę kampaniją, „CityBee" studentams ateityje planuoja pasiūlyti ir daugiau staigmenų, renginių bei konkursų. Šiuo metu Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įrengta 18 „CityBee" dalinimosi automobiliu aikštelių. Klientams siūlomi „Fiat 500", „Fiat Punto", „Fiat Bravo", „Fiat 500 Cabrio", „Fiat 500 L", „Fiat Doblo Cargo", „Fiat Doblo Combi Maxi", „Fiat Ducato", BMW 5 serijos, „BMW X5" modelių automobiliai. Studentams Vilniuje „CityBee" aikštelė įrengta adresu Saulėtekio al. 7a, Kaune - Studentų g. 65.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.