„Kia“ karpis išgyveno – automobilis lieka kitiems metams
Atnaujinta: 2020-03-09
  • photo5
  • photo9
  • photo

Savaitgalį vykusiose tradicinėse žvejų varžybose „Kur tu karpi?" buvo galima laimėti automobilį „Kia cee‘d Sportswagon". Net 62 žvejų komandos, bandė pagauti specialiu auksiniu žymekliu pažymėtą „auksinį" karpį. Jį pagavęs žmogus iš karto būtų gavęs „Kia" raktelius.

Praėjusiais metais vykusio turnyro metu taip ir atsitiko, tačiau šiemet varžybas „auksinis" karpis išgyveno, o „Kia" automobilis grįžo į Vilnių.

„Esame šiek tiek nusivylę. Jau buvom susitaikę su tuo, kad kažkuris iš žvejų namo parvažiuos „Kia" automobiliu. Tačiau lauksime kitų metų ir tikėsimės, kad žvejai kitąmet bus laimingesni", - šypsosi „Kia Auto" vadovas Gintaras Kaukėnas.

Tačiau G. Kaukėnas gali būti laimingas - „Kia" komanda laimėjo „Kur tu karpi?" varžybas, artimiausią konkurentą aplenkusi daugiau kaip du kartus didesniu laimikiu. Per parą „Kia" komanda sugavo 69,39 kg žuvies, kai tuo tarpu antros vietos nugalėtojai sugebėjo ištraukti vos 33,5 kg.

„Kia" komandos žvejams Arūnui ir Algiui nugalėti padėjo ne tik nedidelė gudrybė, kuria nesuskubo pasinaudoti jų priešininkai, bet ir dalyvavimo tokiose varžybose patirtis. Paprastai tvenkinio sektoriai, kuriuose žvejos komandos, yra paskirstomi burtų tvarka. Tačiau prieš šių varžybų pradžią tradiciškai yra skelbiamas labdaros aukcionas: viena komanda aukcione gali nusipirkti teisę pati pasirinkti norimą vietą žvejybai. Pinigai, sumokėti už tokią galimybę, yra skiriami labdarai. „Šis laimėtas aukcionas mūsų komandai ir atnešė pergalę. Mums visai negaila išleistų pinigų, nes jie pateko tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos", - neabejoja „Kia Auto" vadovas G. Kaukėnas. Mat sumokėtus pinigus gavo Raseinių vaikų globos namai. Be pinigų čekio, globos namų auklėtiniams dar buvo įteikta nemažai įvairių dovanų.

„Kia" automobilį galima laimėti jau septintus metus iš eilės, tačiau kol kas buvo laimėta tik viena mašina - laiminga žvejų komanda iš varžybų „Kia" automobiliu namo parvažiavo pernai. Šiais metais užsibrėžęs laimėti automobilį buvo net žvejas iš Britanijos, besispecializuojantis karpinių žuvų gaudyme. Varžybų metu jis pademonstravo naujausią įrangą, masalus ir žvejybos techniką karpinių žuvų gaudyme.

„Gerai, kad „Kia" automobilio nelaimėjo britas, nes mums būtų tekę laužyti galvas kaip perkelti automobilio vairą į dešinę pusę", - juokavo „Kia Auto" direktorius Gintaras Kaukėnas.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...