Kia planuoja tolimesnį augimą Lietuvoje
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Kia_cee_d__Small_
Penkių šių metų mėnesių Kia pardavimai išaugo 139 proc., palyginus su praėjusių metų duomenimis. Tokie pardavimų augimo rezultatai yra trečioje lengvųjų automobilių rinkos vietoje. Lyginant su praėjusiais metais Kia bendrosios rinkos dalis Lietuvoje išaugo 1 proc. ir Kia pateko į geriausių savo rinkos pardavėjų dešimtuką. Kia Motors atstovai teigia, kad ir ateityje planuojamas toks augimas, kurį skatins naujo salono atidarymas Vilniuje birželio 12 dieną.

Kia cee‘d penkių mėnesių pardavimai, palyginus su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, išaugo 330 proc. Gegužės mėnesio Kia cee‘d pardavimai, palyginus su praėjusių metų geguže, išaugo 167 proc. Kia cee‘d yra trečioje kompaktiškųjų automobilių klasės vietoje pagal pardavimų augimą. Šioje automobilių klasėje yra didžiausia modelių įvairovė ir jaučiama didžiausia konkurencija.

„Tokie rezultatai rodo, kad per vienerius metus Lietuvoje 2008 metų automobiliu išrinktas modelis išties tapo lietuvių ypač mėgstamu. Žmonės vertina automobilius, kuriais gali pasitikėti. Tai taip pat yra įrodymas, kad septynerių metų garantija įtikino žmones pasitikėti europietiškais automobiliais, o cee‘d ir yra 100 proc. europietiškas modelis“, – sako Kia Auto Baltijos šalių rinkodaros vadovė Kristel Korgmaa.

Pasak K. Korgmaa, 2008 metų Kia pardavimų augimo paslaptis – cee‘d sėkmė. O siekiant ir toliau sėkmingai didinti pardavimus birželio 12 d. atidaro naują automobilių saloną Vilniuje.

„Kia visai neseniai pradėjo pardavinėti atnaujinto modelio Picanto, o vėliau šią vasarą pristatys atnaujintą Sportage. Be to, 2007 rugsėjį buvo pristatyti cee‘d Sporty Wagon ir trijų durų pro_cee‘d, o tai reiškia, kad Kia galės pasiūlyti žymiai daugiau pasirinkimo galimybių“, – sako Baltijos šalių rinkodaros vadovė Kristel Korgmaa.

Remiantis „Data center“ duomenimis, Latvijos lengvųjų automobilių rinka sumažėjo 42 proc., o Estijos – 16 proc. Nepaisant to, abejose šalyse Kia pardavimai vis dar auga.


Apie Kia:


АО KIA Auto (www.kia.lt) yra oficialus vieno dinamiškiausių pasaulinių automobilių gamintojų KIA Motors atstovas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. 1994 m. įsteigta bendrovė šiandien Baltijos šalyse turi 20 padalinių. Nuo praėjusių metų pabaigos AO KIA Auto tapo dukterine AО Tallinna Kaubamaja įmone. AO KIA Auto Taline, Rygoje ir Vilniuje artimiausiu metu atidarys šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius automobilių prekybos ir techninės priežiūros centrus.

Kia Motors Corporation (www.kiamotors.com arba www.kia.com) bendrovė įkurta 1944 m. Tai seniausia motorinių transporto priemonių gamintoja Korėjoje. Kia Motors priklauso Hyundai-Kia Automotive Group. Trylikoje Kia gamybos ir surinkimo gamyklų, veikiančių devyniose šalyse, per metus pagaminama per 1,3 mln. automobilių, kuriuos platina ir techniškai prižiūri 165 šalis apimantis atstovų tinklas. Šiuo metu Kia dirba 33 000 darbuotojų; metinis prekybos pelnas sudaro 14 mlrd. eurų. Kia yra oficialus pagrindinis atvirojo teniso čempionato Australijoje rėmėjas, taip pat oficialus pasaulinis Deviso taurės varžybų rėmėjas. Nuo 2007 iki 2014 m. Kia yra oficialus FIFA partneris transporto priemonių srityje.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Kristel Kyrgmaa,

AO KIA Auto Baltijos šalių rinkodaros vadovė,

kristel.korgmaa@kia.ee,

tel.: +372 60 50 155Gintaras Kaukėnas

UAB KIA Auto

J.Jasinskio g. 14, Vilnius,

gintaras@kiamotors.lt ,

tel.+370 5 2125123, 2312659Lina Venskaitytė

UAB „Baltijos komunikacijos partneriai“

lina.venskaityte@bcp.lt

tel.: +370 614 17885

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Korėjietiškų automobilių eksportas gali nutrūkti

Potencialūs korėjietiškų automobilių pirkėjai gali nemaloniai nustebti sužinoję, kad savo mėgstamo modelio gali ir nesulaukti.

Trumpai apie „KIA“

„Kia“ – Pietų Korėjos įmonė, gaminanti lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

„Kia Sorento“ (2002 - 2009) – svečias iš Korėjos

„Kia Sorento" rinkoje pasirodė 2002 m. ir iškart tapo...

Naujų automobilių salonai nuodingi

Paaiškėjo, kad pavojingi ir nauji automobiliai.