Komercinių automobilių parodoje „Renault“ įteiktas „Metų lengvojo komercinio automobilio markės“ apdovanojimas
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Renault_72845_global_en
  • Renault_72846_global_en

Olandijos komercinio transporto organizacija EVO pirmąją lengvųjų komercinių automobilių parodos „BedrijfsautoRAI" atidarymo dieną Amsterdame „Renault" įvertino „Metų lengvojo komercinio automobilio markės" apdovanojimu.

Vienintelio Olandijoje, atsižvelgiant į vartotojų apklausos duomenis, lengviesiems komerciniams automobiliams skirto prizo nugalėtojas buvo paskelbtas komercinių automobilių „BedrijfsautoRAI" parodos Amsterdame atidarymo metu.

Apdovanojimą įteikęs Olandijos komercinio transporto organizacijos EVO vadovas Machielis van der Kuijlis pabrėžė, kad įmonių, kurios įsigijo lengvuosius „Renault" komercinius automobilius lūkesčiai buvo visiškai pateisinti, o pirmiausiai tai liečia efektyvias degalų sąnaudas.

Daugiau kaip 95 procentus iš 820 000 Nyderlanduose registruotų lengvųjų komercinių automobilių naudoja statybų darbų rangovai, prekybininkai, maitinimo ir pristatymo paslaugas teikiančios įmonės, aplinkos priežiūros specialistai ir kiti smulkaus verslo atstovai bei įmonės.

Įteikdamas „Metų lengvojo komercinio automobilio markės" apdovanojimą, EVO organizacijos atstovas pabrėžė šios paskirties automobilių priežiūros svarbą, kadangi įmonių veikla yra tiesiogiai priklausoma nuo atlikti kasdienius darbus būtino transporto. Apdovanojimą Nyderlandų „Renault" atstovybės vardu atsiėmė Pascalis Schmittas, pasaulinio „Renault" lengvųjų komercinių automobilių pardavimų ir rinkodaros vadovas.

Aukštas „Renault" atstovų tinklo įvertinimas

Nyderlanduose šimtai verslininkų, kurių automobilių parkuose daugiau kaip 6000 lengvųjų komercinių automobilių, atsižvelgdami į tokius faktorius kaip degalų sąnaudos, modelių įvairovė, vairuotojų atsiliepimai, atstovų tinklas ir inovacijų pasiūla, įvertino jų parkuose esančius skirtingų markių automobilius.

Taip pat kaip ir lūkesčius pateisinusios degalų sąnaudos, vairuotojai itin gerai atsiliepė ir apie „Renault" lengvųjų komercinių automobilių važiavimo savybes. Be to, „Renault" markė buvo puikiai įvertinta ir dėl mažų priežiūrai skiriamų išlaidų, taip pat atstovų tinklo teikiamos nepriekaištingos automobilių priežiūros.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

„Renault Voiturette“ – 115 metų

2013 m. gruodžio 24 d. sukako 115 metų nuo tos dienos, kai

„Renault AX“ – 105 metai

Prieš 105 metus, 1908 m. spalio mėn. pabaigoje...

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

35-eri „Renault 18“ metai

Didelis šeimos automobilis „Renault 18" debiutavo 1978-ųjų kovą...

30 metų „Renault 11“ jubiliejus

Šis automobilis buvo itin sėkmingas kompaktinių automobilių klasėje visame pasaulyje...

Kaip gimė „Renault Alpine“ modelis

„Renault Spéciale" ir „Rédélé Spéciale" pagrindas buvo „4CV" bazė su

Legendinio modelio "Alpine" istorija

Jau beveik 60 metų, trims automobilių vairuotojų kartoms „Alpine"

„Clio“: nuo 1-osios iki 4-osios kartos

1990 m. pasirodžiusi pirmoji „Clio" karta iš karto

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: