„Land Rover“ pristatė naują „Defender V8 Bond Edition“, įkvėptą kino filmo „Mirtis palauks“
Atnaujinta: 2021-09-06

Dėl savo išskirtinių automobilių puikiai žinomas „Land Rover SV Bespoke“ padalinys sukūrė naują „Land Rover Defender V8 Bond Edition“ versiją, skirtą paminėti jau 25-ojo Jameso Bondo filmo „Mirtis palauks“ (angl. „No Time To Die“) premjerai.

Land_Rover_Defender_V8_Bond_Edition_-_3

Ypatingą modelį galima užsisakyti kaip „Defender 110“ arba „Defender 90“ versiją. „Defender V8 Bond Edition“ modelis, įkvėptas senojo „Defender“, pasirodžiusio kino juostoje „Mirtis palauks“, išsiskiria gausiu juodos spalvos apdailos paketu „Extended Black Pack“, kuriame yra 22 colių skersmens „Luna Gloss Black“ lengvojo lydinio ratlankiai, išskirtinės „Xenon Blue“ priekinės stabdžių apkabos, o automobilio gale puikuojasi „Defender 007“ ženklas.

Išskirtinumo netrūksta ir interjerui. Šis praktiškas, tačiau tikrai nenuobodus, jame – šviečiančios „Defender 007“ emblemos ant slenksčių. O jutikliniame ekrane su intuityvia „Pivi Pro“ informacijos ir pramogų sistema – būtent šiam automobiliui sukurta starto animacija, pagerbianti ilgą „Land Rover“ partnerystę su Jameso Bondo franšizės kūrėjais. Naktį šio unikalaus automobilio vairuotojai pamatys šviesų sukuriamą „007“ grafiką.

Land_Rover_Defender_V8_Bond_Edition_-_1

Retą „Defender“ modelį įsigyti galės tik 300 vairuotojų visame pasaulyje, o ši proga bus lazeriu įamžinta ir „Defender V8 Bond Edition“ salone – čia rasite užrašą „One of 300“, taip pat – ir „SV Bespoke“ logotipą. Kiekvienas iš 300 pagamintų automobilių bus patikrintas personalizacijos ekspertų iš „SV Bespoke“ padalinio Didžiojoje Britanijoje.

„Land Rover Defender V8 Bond Edition“ - naujausios „Defender“ serijos kūrinys, įkvėptas automobilių, filmuotų veiksmo trileryje „Mirtis palauks“. Drauge jis simbolizuoja dviejų puikių Didžiosios Britanijos ženklų susitikimą ir pažymi 38-erius metus trunkantį „Land Rover“ bendradarbiavimą su Jameso Bondo filmų kūrėjais“, – sako „Jaguar Land Rover“ rinkodaros vadovė Baltijos šalyse Justė Šataitė.

Land_Rover_Defender_V8_Bond_Edition_-_12

„Defender“ modeliai yra filmo „Mirtis palauks“ veiksmo širdis kartu su dviem „Range Rover Sport SVR“ modeliais. Be to, filme pasirodo ir „Range Rover Classic“ bei „Land Rover Series III“ modeliai.

Išskirtinio modelio pagrindu tapo neseniai pristatytas „Defender V8“. „Bond Edition“ versija varoma 5 l darbinio tūrio 525 AG kompresorinio variklio, generuojančio 625 Nm sukimo momentą, kuris į ratus perduodamas per 8 laipsnių automatinę pavarų dėžę. „Defender V8 90“ versija iki 100 km/val. pagreitėja per 5,2 sek. Maksimalus išvystomas greitis – 240 km/val.

Sprendimas sujungti V8 galią su ekspertų patobulinta pakaba ir pavarų dėže leidžia pajusti naują našumo ir vairuotojo įsitraukimo lygmenį, o kartu – sukurti greičiausią ir dinamiškiausią „Defender“ modelį iki šiol.

Dėl unikalios pakabos ir transmisijos parinkčių drauge su specialiai šiam modeliui sukurtomis spyruoklėmis ir amortizatoriais bei naujo elektroninio aktyvaus galinio diferencialo „Defender V8“ yra vikresnis, labiau įtraukiantis ir geriau valdomas: ir visa tai skambant charakteringam V8 variklio su kompresoriumi garso takeliui.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

70 „Land Rover“ metų: nuo vienintelio modelio iki prabangiausių visureigių šeimos

Šį pavasarį minėdamas „Land Rover" markės 70-ąjį jubiliejų, Jungtinės Karalystės automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover" pasakoja įspūdingą istoriją

Laukiamiausi 2012 metų automobiliai

7 naujovės, kurių nekantriai visi laukia.

Tikriems vyrams

Ypatingus automobilius, tokius kaip...

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

Tendencijos ir priežastys: išnyksiantys automobilių prekių ženklai

Panašu, kad kai kurie automobilių prekių ženklai nebepritampa prie besikeičiančios situacijos.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: