Lenktynininkių trijulė 1000 km lenktynėms Palangoje formuoja komandą, sudarytą tik iš merginų
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Ernesta_Agne_Indre
  • Indre_Agne_Ernesta

Šiais metais Palangos 1000 km lenktynėse startuosianti moterų komanda - Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė, Ernesta Globytė ir Indrė Senkutė - tęsi savo pažadus dalyvauti tik iš merginų sudarytoje komandoje, įskaitant ir mechanikes bei aptarnaujantį personalą.

„Mes įrodysim, kad moterys vienos sugeba ne tik lenktyniauti, bet ir pačios aptarnauti bei prižiūrėti automobilį," - sako daugiausiai patirties žiedinėse lenktynėse turinti Ernesta Globytė.

Tiesa, tai padaryti nebus lengva. Lietuvoje sunku surasti pakankamai kvalifikuotų merginų, kurios galėtų tinkamai paruošti automobilį lenktynėms ir aptarnauti jį lenktynių metu. Todėl komandos vadovė Inga Juškevičiūtė nutarė skelbti merginų paiešką visoje Lietuvoje. Nebūtina net turėti didelės tokio pobūdžio patirties, svarbiausia - entuziazmas ir didelis noras.

„Surinksim merginas iš visos Lietuvos. Tai darome iš anksto, kad galėtumėm jas tinkamai paruošti, apmokyti ir patreniruoti." - sako I. Juškevičiūtė.

Mechanikes savanores komanda žada apmokyti, pravesti kursus ir patreniruoti, kad lenktynių metu jos ne tik greitai aptarnautų automobilį, bet ir reikiamu momentu galėtų priimti greitus ir teisingus sprendimus.

Šiuo merginų projektu jau susidomėjo net keletas lenktynių komandų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Šiuo metu merginos svarsto keletą pasiūlymų lenktyniauti įvairiais automobiliais.

„Iš pradžių planavome Palangoje 1000 km lenktynėse dalyvauti BMW automobiliu, tačiau netikėtai gavome net keletą pasiūlymų iš kitų komandų. Šiuo metu svarstome, vyksta intensyvios derybos ir artimiausiu metu viskas turėtų galutinai paaiškėti. Gali būti, kad važiuosime gamykloje ruošta mašina, tad lėtos tikrai nebūsime." - tikina E. Globytė.

Komanda kviečia visas norinčias dalyvauti 1000 km lenktynėse ir prisidėti prie komandos merginas jau dabar siųsti savo prašymus.

„Viskas labai paprasta, tereikia atsiųsti savo koordinates el. paštu 1000@fastmedia.lt ir mes su visomis susisieksime. Mums labai reikia entuziastingų merginų, kurios būtų pasiryžusios patiems netikėčiausiems iššūkiams. Liūdna tikrai nebus!" - tikina komandos vadovė I. Juškevičiūtė.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Dakaras 2020: Pietų Amerika ar Afrika?

Vos baigėsi 2019 m. Dakaro ralis, prasidėjo spekuliacijos dėl maratono 2020-aisiais.

Kur šį savaitgalį stebėti „Samsonas Motorsport Rally Utena“

Kur stebėti lenktynes ir kokios įdomiausios greičio ruožų vietos?

Automobilių ralio stebėjimo tradicijos pasaulyje

Žiemos virusas, kuris nepalieka abejingų \ \ \ \

„Hyosung“ motoroleriai – madingas vasaros akcentas

Už lango, kad ir ne kalendorinė, bet jau vasara.

Kaip gimė „Renault Alpine“ modelis

„Renault Spéciale" ir „Rédélé Spéciale" pagrindas buvo „4CV" bazė su

„Renault Sport“ kolekcija

Vakar Rygoje Pabaltijo šalių žurnalistai susipažino su "Renault" sportinių automobilių gama

„Auto show millennium 2012“

Antroji moto klubo „Aliens MC" organizuojamo ...

„Bike show millennium 2012“

Jau esame įpratę, kad birželio pradžioje...

Motociklininkų sezono atidarymas Alytuje

Foto reportažas iš Alytaus

Baikerių viduržiemis 2012

Prabėgusį savaitgalį, tradiciškai, netoli Vilniaus ...