Lietuviai SIXT paslaugomis nuo šiol galės naudotis ir Tailande
Atnaujinta: 2020-03-09

Tarptautinė automobilių nuomos kompanija SIXT plečia veiklą Azijoje ir nuo šiol automobilių nuomos paslaugas teikia Tailande. SIXT automobilių nuomos punktai duris atvėrė svarbiausiuose šalies turizmo taškuose.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Tailandas itin populiarus tarp lietuvių - per pirmuosius tris 2011-ųjų ketvirčius į šią šalį keliavo daugiau nei 23 tūkstančiai tautiečių. O „Tez Tour" duomenimis, pagal keliautojų į Tailandą skaičių Lietuva 2010-aisias buvo antroje vietoje tarp visų kelionių organizatoriaus tinkle veikiančių 20-ies šalių.

„Nuo šiol lietuviai, vykdami į pastaraisiais metais itin išpopuliarėjusį egzotiškąjį Tailandą galės naudotis SIXT teikiamomis paslaugomis. Kaip ir vykstant į bet kurią kitą pasaulio šalį, kelionėms Tailande automobilį geriau rezervuoti iš anksto. Taip taupomas ne tik keliautojų laikas, bet ir pinigai, nes išankstinė rezervacija beveik visuomet garantuoja geresnius pasiūlymus", - sako SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Kovo mėnesį SIXT atidarė dvylika naujų nuomos punktų svarbiausiuose Tailando turizmo ir verslo regionuose ir miestuose: sostinėje Bankoke, pagrindiniuose tarptautiniuose oro uostuose, populiariausiose turistinėse vietovėse, tokiose kaip Puketas ar Ko Samui. SIXT nuomojamų automobilių pasiūla atitinka ir taupių turistų, ir darbo reikalais į Tailandą vykstančių verslininkų, ir prabangą mėgstančių poilsiautojų poreikius. Automobilius galima nuomotis tiek vienai dienai, tiek kelioms savaitėms.

Apie 70 milijonų gyventojų turintis Tailandas yra viena turistų mėgstamiausių šalių pasaulyje ir viena labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių valstybių Pietryčių Azijoje. Pradėdama veiklą šioje šalyje SIXT bendradarbiauja su frančizės partneriu „Marster Car Rentals". Ši, dešimties metų patirtį automobilių nuomos srityje turinti bendrovė taip pat yra ir Tailando „BMW" ir „Mini" markės automobilių importuotojo „Millenium Group Thailand" grupės narė.

SIXT automobilių nuomos paslaugas siūlo ir kitose egzotiškose šalyse: Pietų Korėjoje, Indijoje, Nepale, Singapūre, Mongolijoje ir Prancūzijos užjūrio bendrijoje Naujojoje Kaledonijoje.

Daugiau sužinoti apie SIXT teikiamas paslaugas Tailande ar išsinuomoti automobilį galima apsilankius SIXT internetinėje svetainėje www.sixt.co.th.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.