Lietuvoje pasirodė naujoji „Fiat Panda“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 2012_Fiat-Panda-Interior
  • 2012-Fiat-Panda-
  • 2012-Fiat-Panda-Front

Praėjusiais metais pasaulyje debiutavusi naujoji „Fiat Panda" jau - Lietuvoje. Apvalesnėmis nei pirmtakės formomis, ypatingu erdvumu ir patogumu pasižymintį naująjį „Fiat" automobilį galima užsisakyti visuose įgaliotosios „Fiat" atstovės Baltijos šalyse UAB „Autobrava" salonuose. Naujosios „Fiat Panda" kaina prasideda nuo 32 588 litų.

„Išskirtinis patogumas, manevringumas ir salono erdvumas - tai esminiai naujosios „Fiat Panda" bruožai, kuriuos turėtų įvertinti pakankamai didelio miesto automobilio ieškantys pirkėjai. Legendinė „Panda" gali pasigirti dideliu, ilgamečiu populiarumu visoje Europoje, tad tikimės, kad ir šis modelis tęs sėkmingą istoriją", - sako „Autobrava" direktorius Renaldas Gineika.

Kaip teigia gamintojai, naujosios „Fiat Panda" dizaino išskirtinumas yra apvalumas, kuris kartu yra funkcionalus - apvalūs automobilio kampai išvaizdai suteikia elegantiškumo ir tuo pačiu keleiviams leidžia mėgautis salono erdvumu. Automobiliui būdingas apvalumas taip pat atsikartoja ir išgaubtame variklio dangtyje, taip pat suapvalintos formos priekiniuose žibintuose.

Norintys įsigyti naująją „Fiat Panda" gali rinktis iš keturių ekonomiškų variklių - aplinkai draugiško keturių cilindrų suskystintomis naftos dujomis (SND/LPG) varomo 69 AG 1,2 l, keturių cilindrų 69 AG benzininio 1.2 l 8v, dviejų cilindrų 85 AG TwinAir 0.9 l su ekonomiškumą užtikrinančia „Stop&Start" sistema arba ekonomiško keturių cilindrų 75 AG turbodyzelinio 1.3 l MultiJet su „Stop&Start" - vidutinės šio variklio degalų sąnaudos siekia 3,9 l/100 km.

Kurdamas šį automobilį „Fiat Group Automobiles" koncernas ypatingą dėmesį skyrė vairuotojo ir keleivių patogumui tiek važinėjant mieste, tiek ilgesnėse kelionėse. „Panda" priekinės sėdynės yra plonos, todėl vairuotojui patogiau vairuoti, o gale sėdintiems keleiviams lieka daugiau erdvės kojoms (reguliuojamos sėdynės juda 21 cm horizontaliai ir 6 cm vertikaliai). Patogumą taip pat užtikrina net 14 daiktams susidėti skirtų vietų automobilio salone ir net iki 870 l talpos padidinama bagažinė.

Naujosios „Fiat Panda" komplektaciją pirkėjai gali rinktis ir pagal savo individualius poreikius, skonį ar vairavimo būdą. Stiliui ir jo datelėms bei pramoginėms sistemoms ypatingą dėmesį skiriantiems vairuotojams siūloma „Pop" komplektacija, aukščiausio lygio patogumą ir saugumą vertinantiems vairuotojams - „Easy", automobilio išorės dizaino detales ir jų sukuriamą išskirtinumą mėgstantiems pirkėjams - „Lounge", o nuotykius ir pasivažinėjimą užmiestyje planuojantiems „Fiat Panda" pirkėjams siūloma rinktis „Trekking" komplektaciją.

Pasaulyje lyderiaujanti automobilių rinkos tyrimų bendrovė „JATO Dynamics" šiemet šeštą kartą iš eilės „Fiat" pripažino mažiausiai aplinką teršiančiais automobiliais Europoje. Vidutinis „Fiat" CO2 emisijos lygis siekia vos 119,8 g/km. Prie rezultatų ženkliai prisidėjo naujas dviejų cilindrų 80 AG TwinAir Turbo Natural Power 0,9 l variklis, varomas gamtinėmis dujomis arba benzinu. „Fiat Panda" buvo pirmasis modelis Europoje, kuriame buvo sumontuotas šis inovatyvus variklis, CO2 emisiją leidęs sumažinti iki 86 g/km.

Nors naujoji „Fiat Panda" šeima debiutavo dar visai neseniai, vienas iš šeimos atstovų - visureigis „Fiat Panda 4x4" - iškart buvo įvertintas Prestižinio britų žurnalo „Top Gear" apdvonojimuose „Top Gear Awards 2012". Šiam modeliui už patogumą, technines ir visureigio savybes skirtas „Metų visureigio 2012" apdovanojimas.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: