„Linava“: pasienyje nepaprasta situacija
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 2008_lrt_logo
  • vilkikai


Pasak vežėjų asociacijos „Linava", pernakt eilės prie Latvijos-Rusijos pasienio išaugo kone dvigubai.

Nors šeštadienio rytą eilėse įstrigusiems vairuotojams pradėti dalinti maisto produktai ir medikamentai, vežėjai mano, kad iki Kalėdų Rusijos sienos kirsti taip ir nepavyks. „Viltis, kad vežėjai iki Kalėdų spės nuvežti krovinius arba bent kirsti sieną - blėsta", - Lietuvos radijui sakė Linava" atstovas Gytis Vincevičius.

„Viltis, kad vežėjai iki Kalėdų spės nuvežti krovinius arba bent kirsti sieną - blėsta. Guodžiamės tik tuo, kad spėjome laiku pateikti pagalbą. Situacija yra nepaprasta. Mes dar kartą ketiname kreiptis ir į Lietuvos ambasadą Latvijoje, ir į Latvijos tarnybas, kad jos užtikrintų kuo patogesnį gyvenimą pasienyje užstrigusiems vairuotojams", - Lietuvos radijui sakė „Linava" atstovas Gytis Vincevičius.

„Šiandien eilė ilgesnė kone dvigubai nei vakar. Terechovo pasienio poste laukia apie 900 sunkvežimių, t.y. apie 20 km. Eilė. Grebnico poste per naktį eilės taip pat gerokai padidėjo: ji išaugo nuo 300 iki 500 vilkikų", - Lietuvos radijui sakė „Linava" atstovas.

Pasak G. Vincevičiaus, šįryt Latvijos-Rusijos pasienyje įstrigusiems vežėjams iš Lietuvos pradėta dalinti maisto, vandens ir medikamentų siunta.

Tuo metu Rusija atšaukti sugriežtintą kontrolę žada nuo kito ketvirtadienio - kai gaus Latvijos pasiūlymus, kaip bus grąžintos skolos Rusijos iždui.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Krovinių gabenimas automobiliais – privalumai ir transporto tipai

Kalbant apie populiariausius ir plačiausiai naudojamos ...

Sekimo funkcija transporto biržos TimoCom elektroniniame žemėlapyje TC eMap®

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom ...

Ekonomiškas vilkikų vairavimas

Iniciatyvą parėmė vairuotojų mokymą važiuoti taupiai visokeriopai skatinanti nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija

Darbdaviai atranda naujų įdarbinimo būdų

Nedarbo lygiui šalyje siekiant per 13 proc...

Parodoje „TransBaltica“ – dėmesys intelektinėms transporto sistemoms

Š. m. gegužės 11-13 d. Lietuvos parodų centre LITEXPO vyksta tarptautinė transporto bei logistikos paroda „TransBaltica 2010",

Viešumas ir pažeidimų prevencija – esminės veiklos kryptys

Vykdydami kelių transporto priemonių kontrolę, Inspekcijos pareigūnai tikrina keleivines ir krovinines transporto priemones Lietuvos Respublikos keliuose ir pasienio postuose.