„Mercedes-Benz“ C klasės gamoje naujas Coupe modelis
Atnaujinta: 2020-03-09
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__10_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__3_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__4_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__5_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__6_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__9_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__12_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__11_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__2_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__1_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__14_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__15_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__7_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__8_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_250_d_4MATIC__1_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_250_d_4MATIC__2_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_250_d_4MATIC__3_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_250_d_4MATIC__4_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__18_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__17_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__16_
 • Mercedes-Benz_C-Class_Coup__C_300__13_

Atletiškas, ryškus, elegantiškas ir išraiškingas - tokiais bruožais pristatomas naujasis „Mercedes-Benz" C klasės coupe modelis. Po moderniu dizainu slepiasi sportiško automobilio charakteristikos - dinamiška ir tuo pačiu komfortiška važiuoklė, sumažinta automobilio masė ir pagerintos aerodinamės savybės. Taip pat išlaikomi ir aukšti „Mercedes-Benz" saugumo standartai. 

C klasės modelis Coupe tęsia „Mercedes-Benz" coupe modelių liniją - pristato išskirtinio dizaino sportišką ir modernios prabangos modelį. Spindinčios priekinės grotelės ir platėjantys priekiniai šoniniai ortakiai suteikia šio automobilio priekiui galios jausmą, o išraiškingos priekinių ir galinių žibintų, žemėjančio galinio dangčio bei šoninės kėbulo linijos išryškina Coupe modelio sportišką dizainą. 

„Mercedes-Benz" C klasės Coupe modelis kaip ir kiti naujausi šio gamintojo automobiliai išsiskiria moderniu, bet šiam modeliui būdingu jaunatvišku interjeru - grakščios interjero detalės, sportiškos sėdynės, nuoseklus coupe modeliui būdingas dizainas bei aukšta naudojamų medžiagų kokybė. 

Lyginant su C klasės sedanu, Coupe modelis yra 15 milimetrų žemesnis. Už savo pirmtaką šis Coupe modelis turi 80 milimetrų didesnį atstumą tarp ašių, yra 95 milimetrais ilgesnis bei 40 milimetrų platesnis. Nors įprstai coupe modeliai asocijuojasi su sumažėjusia vidaus erdve, tačiau didesni automobilio parametrai suteikia daugiau erdvės jausmo vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui. Taip pat visi keleiviai pajus didesnę erdvę pečių, alkūnių ir galvos linijose. 

Kalbant apie „Mercedes-Benz" C klasės Coupe modelį būtina paminėti skirtą dėmesį automobilio pakabai. Šis modelis gali būti komplektuojamas su AIRMATIC pakaba, kuri elektronikos pagalba valdo priekinės ir galinės ašių ratus. Sistema pritaiko pakabos nustatymus pagal realias kelio dangos sąlygas ir užtikrina maksimalų komfortą bei optimalų ratų sukibimą su kelio danga. Naudodamas DYNAMIC SELECT, vairuotojas gali pasirinkti automobilio nustatymus pagal šias kategorijas: „ECO", „Comfort", „Sport", „Sport+", „Individual". 

„Mercedes-Benz" C klasės Coupe yra komplektuojamas su keturių cilindrų benzininiais ir dyzeliniais varikliais, turinčiais ECO start/stop funkciją. Lyginant su pirmtaku, šis automobilis sunaudos iki 20 procentų mažiau degalų ir atitiks Euro 6 taršos standartus. Benzininiais varikliais varomi automobiliai turės nuo 156 iki 245 arklio galių jėgą: C 180 - 1,6 l darbinio tūrio variklis sieks 115kW (156 AG) galią, C 200 - 2 l (135kW, 184 AG), C 250 - 2 l (155 kW, 211 AG), C 300 - 2 l (180 kW, 245 AG). Dyzelinių variklių pasiūloje bus du patobulinti varikliai - keturių cilindrų 125 kW (170 AG) ir 150 kW (204 AG) varikliai. 

Kaip ir visi vokiečių gamintojo „Mercedes-Benz" automobiliai, C klasės Coupe modelyje diegiamos naujausios saugumą didinančios ir komfortišką vairavimą užtikrinančios saugos sistemos: vairuotojo budrumą stebinti ATTENTION ASSIST sistema, apie susidūrimo grėsmę perspėjanti COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS sistema, stabdymo efektyvumą didinanti Adaptive Brake Assist sistema, kliūtis kelyje fiksuojanti ir taip pat stabdymo efektyvumą didinanti BAS PLUS Brake Assist sistema  bei daugelis kituose „Mercedes-Benz" modeliuose sutinkamų saugumo sistemų, padedančių vairuotojui išvengti galimų susidūrimų ir apsauganti kitus eismo dalyvius - PRE-SAFE® Brake, Active Lane Keeping, PRE-SAFE® PLUS Assist, Active Parking Assist, Traffic Sign Assist ir Adaptive Highbeam Assist Plus sistemos. 

Oficialiai „Mercedes-Benz" C klasės Coupe modelis bus pristatytas Frankfurto automobilių parodoje šį rugsėjį. Klientai šį automobilį galės įsigyti nuo 2015 metų gruodžio mėnesio.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Šeimos elektromobilis: pasirinkimas nedidelis, tačiau kokybiškas

Naujų elektromobilių pasiūla sparčiai plečiasi, tačiau elektra varomos transporto priemonės besidairantiems žmonėms neretai tenka ieškoti kompromisų.

Nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"