Milijonas „Renault“ – su integruota „Carminat Tomtom“ navigacijos sistema
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Integruota_Carminat_TomTom__Large_
  • Milijonasis_Renault_su_integruota_Carminat_TomTom_Steve_Norman_Harold_GODDIJN__Large_

Per du metus „Renault" į savo automobilius įmontavo milijoną „Carminat TomTom" navigacijos sistemų.
Šiandien daugiau nei vienas iš dviejų visame pasaulyje parduodamų „Renault" automobilių turi „Carminat TomTom".
„LIVE" paslaugos siūlo klientams sumanią, integruotą navigaciją su novatoriškomis paslaugomis ir realaus laiko informacija.
490 eurų kainuojanti „Carminat TomTom" yra mažiausiai išlaidų reikalaujanti ir geriausiai parduodama integruota navigacijos sistema rinkoje.

„Renault" neseniai peržengė milijono transporto priemonių, kuriose įmontuota „Carminat TomTom" navigacinė sistema, ribą. „Carminat TomTom" turi 38 proc. „Clio", 77 proc. „Scenic" ir 25 proc. „Trafic" automobilių.

„Carminat TomTom" šiandien montuojama visuose „Renault" keleiviniuose automobiliuose (išskyrus „Modus", „Twingo" ir „Wind") ir, nuo 2010 m. pradžios, visuose prekės ženklo lengvuosiuose komerciniuose automobiliuose.

Būdama ištikima savo sumanių, visiems prieinamų inovacijų tradicijai, „Renault" pradėjo dirbti ties integruota navigacijos sistema dar 1982 m. Pirmieji „Carminat" sistemos bandymai buvo atlikti 1994 m., tai leido „Renault" tapti pirmąja automobilių gamintoja, pasiūliusia visiškai integruotas navigacijos sistemas. Sistemos buvo patobulintos 2002 m. - jose atsirado dinaminis maršruto valdymas ir kelionės trukmės perskaičiavimas, jei, pavyzdžiui, sumažėja automobilio greitis ir pan.

Kartu su asmeninės navigacijos sprendimų lyderiu „Renault" klientams garantuoja puikią ergonomiką automobiliuose integruodama navigacijos sistemą.

2009 m. pavasarį pristatyta „Carminat TomTom" yra nuolat atnaujinama siekiant kuo didesnio efektyvumo. 2010 m. pradžioje „Carminat TomTom" atsirado dvi naujos funkcijos: „IQ RoutesTM", pasiūlanti geriausią kelionės planą atsižvelgiant į realų automobilio greitį ir kelionės trukmę, apskaičiuojamą remiantis kiekvienos savaitės akimirkos statistika, ir „Advanced Lane Guidance", vizualizuojančia sankryžas ir eismo juostas.

Pagalbos vairuotojui srityje navigacija žengė didelį žingsnį į priekį 2010 pabaigoje, pristačiusi „Carminat TomTom LIVE". Visą „Renault" asortimentą dabar galima įsigyti su pasirenkamomis keturiomis novatoriškomis paslaugomis:
- „HD Traffic": geriausiai informacijai apie eismą realiuoju laiku.
- Kelių saugumo perspėjimai: realaus laiko perspėjimai apie incidentus, pavojingas ir rizikingas vietas.
- „Google" vietinė paieška: rodomi dėmesio verti taškai iš beveik 20 milijonų nuorodų.
- 5 dienų orų prognozės.

„TomTom Automotive" generalinis direktorius Giles Shrimpton teigia: „Esame ypač laimingi galėdami paskelbti, kad milijonoji „Carminat TomTom" sistema buvo įmontuota į „Renault" automobilį. Šis skaičius yra akivaizdus mūsų produkto ir bendradarbiavimo su „Renault" sėkmės įrodymas. Planuojame ir toliau bendradarbiauti su „Renault" teikdami klientui geriausius savo kompetencijos įrodymus."

„Renault" Pasaulinės rinkodaros vyriausiasis viceprezidentas Stephen Norman sakė: „Milijonas „Renault" savininkų nuo 2009 m. rinkosi integruotą „Carminat TomTom" navigacijos sistemą. Šiandien tik 490 eurų kainuojanti sumani įmontuota sistema teikia klientams paslaugas, kurios yra labai vertinamos ir kurių sunku atsisakyti išbandžius jų kokybę."


Apie „TomTom"
1991 m. įkurta „TomTom" yra lyderiaujanti pasaulyje vietos ir navigacijos produktų bei paslaugų, sukoncentruotų garantuoti visiems vairuotojams geriausią pasaulyje vairavimo patirtį, tiekėja. Pagrindinis kompanijos biuras yra įsikūręs Amsterdame, tačiau „TomTom" parduoda savo produktus daugiau negu 40 šalių visame pasaulyje ir turi daugiau negu 3 500 darbuotojų.
„TomTom" siūlo kilnojamus navigacijos įrenginius, integruotas informacijos sistemas, automobilių parkų valdymo sprendimus, žemėlapius ir realaus laiko paslaugas įskaitant apdovanotąją „HD TrafficTM".
Naujausią pasaulyje maršruto planuotoją su realaus laiko informacija apie eismą galima rasti čia: www.routes.tomtom.com
Daugiau informacijos: www.tomtom.com

„TomTom" kontaktai:
Korporatyvinė komunikacija: Kristina Nilsson: +31 20 757 5194 cc@tomtom.com
Investuotojų santykiai: Richard Piekaar: +31 20 757 5194 ir@tomtom.com

Apie „Renault"
Kompanija visuose žemynuose turi virš 30 gamyklų bei 18 000 verslo vietų 118 šalių. „Renault" kuria, gamina ir parduoda platų transporto priemonių asortimentą, kuris su kiekviena nauja karta tampa dar saugesnis bei labiau tausoja aplinką. Kompanijos strategijoje numatytas pelningas „Renault", „Dacia" ir „Renault Samsung Motors" prekės ženklų augimas. „Renault" grupėje visame pasaulyje dirba 121 000 žmonių. 2010 m. grupės grynosios pajamos buvo 38,971 mln. eurų, parduota 2,6 mln. transporto priemonių.
Daugiau informacijos: www.renault.com.

Kontaktai žiniasklaidai - Renault Press: + 33 1 76 84 63 36
www.media.renault.com & www.renault.com

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Sekimo funkcija transporto biržos TimoCom elektroniniame žemėlapyje TC eMap®

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom ...

Gyvenk greitai, mirk jaunas arba kai „GTA“ tampa realybe

Daugelis yra jei ne žaidęs, tai bent girdėjęs apie žaidimų seriją „GTA"...

„TomTom“ navigacinių sistemų pristatymas Amsterdame

Prabėgusią savaitę Amsterdame navigacinių sistemų gamintojas...

„Auto show millenium 2011“

Po triukšmingo ir linksmo šeštadienio kauniečiai ir miesto svečiai sekmadienį rinkosi į Laisvės alėją.

Automobilinės antenos – tik puošia ar ir naudingos?

Vieni automobilių antenas montuojasi, nes jos, esą, puošia automobilį. Kiti jų nepastebi, kol kur nors neužkabina.

„Tuning World Bodensee 2009“.

Skaitytojo reportažas iš Vokietijoje vykusios parodos

Mėgstamiausi Maiklo Džeksono automobiliai

Kuo važinėjo pop karalius...

„Stebuklas“ kaimyno kieme

„Ford Probe“ keičia įvaizdį…

Paroda „ALT 2009“

Fotoreportažas

Saugaus eismo dieną – efektyvesnės eismo saugumo politikos reikalavimas

Balandžio 6 d. LR Seime vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Saugumas keliuose" Švedijos, Prancūzijos ir Norvegijos ir Lietuvos specialistai pristatė...